Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

महिला बलात्कारको आरोपमा डाक्टर सिंह पक्राउ

रौतहटको यमुनामाई गाऊपालिका वडा नं ४ मा रहेको हेल्थ पोस्टका प्रमुख ४५ बर्षिय अ हे ब सुधिर कुमार सिंहलाई बलत्कारको आरोपमा पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक नविन कार्कीले जानकारी दिनुभयो।

चितवन घर भएका ३० बर्षिया नाम परिवर्तन मायाले दिएको उजुरीको आधारमा सिंहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको प्रवक्ता कार्कीले बताए। सिंहलाई जवरजस्ती करणी कसुर अन्तर्गत अनुसन्धान भइरहेको र पिडी मायाको स्वास्थ्य परीक्षण पश्चात परिवारको जिम्मा लगाइएको प्रवक्ता कार्कीले जानकारी दिनुभयो।

प्रहरीले सिंहलाई शुक्रबार साँझ गौरवाट पक्राउ गरेको हो ।पिडित मायाको जिल्ला अस्पताल गौरमा गरिएको छ ।प्रहरीका अनुसार गत मंसिर १८ गते गोरखा गौर रुटमा चल्ने सुवेदि मिनी डिलक्सबाट रौतहटको चन्द्रनिगाहपुर आएकी मायालाई सोही गाडीका सहचालक अविनाश कार्कीले गौर घुम्न जाने भन्दै सोही गाडीमा गौर ल्याएर छाडेका थिए ।

प्रहरीले अनुसन्धानका लागी सहचालक कार्कीलाई पनि नियन्त्रणमा लिएको छ। माया केहीबेर गौर घुमेर सांझ घर फर्कने गौर बसपार्क आउने क्रममा ति मायालाई लिफ्ट दिने भन्दै आफ्नो मोटरसाइकलमा चढाएर सिंहले १० कि मि उत्तरमा रहेका सरुअठा हेल्थपोष्टमा लगी चरम यातना दिंदै बलात्कार गरेको पिडित मायाले बयान दिएकी प्रहरीले जनाएका छन्। मायाले दिएकी बयानको आधारमा सिंहले गौर बसपार्क मोटरसाइकल नरोकेपछि सोधखोज गर्दा आफु पनि चन्द्रनिगाहपुर जान लागेको र चन्द्रनिगाहपुरबाटै चितवनको गाडी चढाईदिने भनेर सरुअठा स्थित हेल्थपोष्टमा रातीभरी थुनेर बलात्कार गरेको आरोप लगाएकी प्रहरीले जनाएको छ। घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको प्रवक्ता कार्कीले बताएका छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP