Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको उपाधि निशा खनाललाई

सृजना  आचार्य कपिलवस्तु पुष १

११ औँ कपिलवस्तु महोतसवको आकर्षणको रुपमा रहेको नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । नवौँ कपिलवस्तु डान्स आइडलमा उपाधि निशा खनालले चुम्न सफल भएकी छिन् आईडलको उपाधि चुमे संगै खनालले रु १ लाख ११ हजार १ सय ११ र आकर्षक उपहारहरु प्राप्त गरेकी छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी तृतीय अमिसा विक र सान्त्वना अनिल विक हुन सफल भएका छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी ले ६६ हजार ६ सय ६६ प्राप्त गरिन छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP