Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको उपाधि निशा खनाललाई

सृजना  आचार्य कपिलवस्तु पुष १

११ औँ कपिलवस्तु महोतसवको आकर्षणको रुपमा रहेको नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । नवौँ कपिलवस्तु डान्स आइडलमा उपाधि निशा खनालले चुम्न सफल भएकी छिन् आईडलको उपाधि चुमे संगै खनालले रु १ लाख ११ हजार १ सय ११ र आकर्षक उपहारहरु प्राप्त गरेकी छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी तृतीय अमिसा विक र सान्त्वना अनिल विक हुन सफल भएका छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी ले ६६ हजार ६ सय ६६ प्राप्त गरिन छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP