Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अन्न आपूर्ति नभए गाजाका महिला र बालबालिका भोकमरीबाट थप प्रताडित हुने राजनीति अवसरबाट महिला जनप्रतिनिधि समेत पछि परेको गुनासो राजनीति कोशी प्रदेश : सर्वसम्मतिले बजेट पारित राजनीति फेवाताल संरक्षणका लागि सर्वोच्चको फैसला कार्यान्वयन गर्न सहजीकरण समिति राजनीति अब ऋणको जमानत बस्नेलाई कालोसूचीमा राख्ने म्याद ९० दिन राजनीति जनताबाट स्थापित वर्तमान प्रणाली कमजोर छैन : अर्थमन्त्री अन्तर्राष्ट्रिय उत्तरपूर्वी चीनको कोइलाखानीमा दुर्घटना, ११ जनाको मृत्यु राजनीति सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी राजनीति प्रदेशका मन्त्रीहरूलाई प्रधानमन्त्रीको आश्वासन, प्रहरी समायोजन चाँडै अघि बढ्छ राजनीति देउवाले आज पार्टीका पदाधिकारी र पूर्वपदाधिकारीसँग छलफल गर्ने

नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको उपाधि निशा खनाललाई

सृजना  आचार्य कपिलवस्तु पुष १

११ औँ कपिलवस्तु महोतसवको आकर्षणको रुपमा रहेको नवौँ कपिलवस्तु डान्स आईडलको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । नवौँ कपिलवस्तु डान्स आइडलमा उपाधि निशा खनालले चुम्न सफल भएकी छिन् आईडलको उपाधि चुमे संगै खनालले रु १ लाख ११ हजार १ सय ११ र आकर्षक उपहारहरु प्राप्त गरेकी छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी तृतीय अमिसा विक र सान्त्वना अनिल विक हुन सफल भएका छन् । आईडलमा द्धितीय कुशुम दर्लामी ले ६६ हजार ६ सय ६६ प्राप्त गरिन छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP