Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

गुल्मिको हर्दिनेटा ३ मा आगोलागी

बिक्रम खत्री पुस ६, गुल्मी

गुल्मी जिल्लाको छत्रकोट गा पा वडा न ३ हर्दिनेटामा आगोलागी हुदा गोठ जलेर नषट भएको छ। आगोलागिबाट मानबिय एवम पसुक्षती नभएको तर गोठमा रहेको सम्पुर्ण घासपात ,दाउरा र अन्य मुल्यवान चिज जलेर नषट भएको छ। रामप्रसाद पन्थिको गोठमा लागेको आगोले ठुलो रुप लिइरहेको अबस्थामा स्थानीयको सहयोगमा आगोलाइ नियन्त्रणमा लिइयको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP