Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

समाज छुट्टाछुट्टै घटनामा तीन जनाकाे ज्यान गयाे

दाङ – दाङको घोराही उपमहानगरपालिका-१, अठ्ठाइसेमा दुई बालकको डुबेर ज्यान गएको छ ।

घर नजिकै रहेको किकेनी दहमा डुब्दा स्थानीय भोपेन्द्र घर्तीका साढे २ वर्षका छोरा र बुद्धिराम घर्तीका ४ वर्षका छोराको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार उनीहरु खेल्ने क्रममा दहमा डुबेका हुन् ।

यस्तै, जाजरकोटको भेरी नगरपालिका-११, मचेला मोडमा मोटरसाइकल र ट्र्याक्टर ठोक्किँदा मोटरसाइकल चालकको ज्यान गएको छ ।

भे ८ प ५१५९ नम्बरको मोटरसाइकल र रा १ च १४ नम्बरको ट्र्याक्टर एक आपसमा ठोक्किएर दुर्घटना हुँदा मोटरसाइकल चालक दिपसिंंह परियारको ज्यान गएको हो ।

उहाँको उपचारको क्रममा रुकुमको चौरहजारीमा रहेको मिसन अस्पतालमा ज्यान गएको हो । अस्पतालमा रगतको अभाव भएको र रगत जुटाउन नसक्दा उहाँलाई बचाउन नसकिएको अस्पतालले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP