Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

वीरगञ्जमा घ्यूमा अखाद्य वस्तु मिसाउने उद्याेगमा छापा : कच्चा पदार्थ र मेशिन बरामद

पर्सा – वीरगन्ज महानगरपालिका-१२, ब्रम्ह्चोकमा रहेको श्री सिद्धि विनायक पूजा सामग्री उत्पादन उद्योगमा प्रहरीले आइतबार छापा मारेको छ ।

पूजा र खानका लागि उत्पादन गरिने शुद्ध घ्यूमा अखाद्य वस्तु मिलाइरहेको भन्ने सूचनाको आधारमा सोमेन्द्र सिंह राठौरको टाेलीले छापा मारेर अखाद्य घ्यू समेत बरामद गरेको छ ।

त्यस क्रममा डाल्डा, रंग तथा सुगन्धित रसायन प्रयोग गरी शुद्ध घ्यू उत्पादन गरिरहेको भेटिएको थियो ।

शुद्ध घ्यू भनेर प्रचारबाजी गर्दै उत्पादन गरिने श्री सिद्धि विनायक घ्यू नेपालभर बिक्री बितरण हुँदै आएको थियो । छापा मार्ने क्रममा अखाद्य वस्तु मिलाइएको भेटिएपछि त्यसमा प्रयोग गरिने सामानहरु प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रहरीले घ्यू उत्पादन गर्ने भाँडो, कच्चा पदार्थ तथा उत्पादन गरिएका घ्यू प्याक गरेर सिल मार्ने मेशिनलगायतका सामानहरु नियन्त्रणमा लिएको हाे ।

यस क्रममा प्रहरीले उद्योगसँग आवद्ध रमेश श्रेष्ठ र राम विलास नाम गरेका दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ परेका दुवै जनालाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा लगेर आवश्यक अनुसन्धान अगाडि बढाइएको पर्सा प्रहरीले जनाएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP