Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

विप्लव समूहका मध्यपश्चिम कमाण्ड इञ्चार्ज वीरजंगसहित २१ जना नेता कारागार चलान

दाङ  – दुई महिनाअघि दाङको राजपुर गाउँपालिका – ४ मुंग्रठा खोलाबाट पक्राउ परेका नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव) समुहका २१ जना नेता पूर्पक्षका लागि कारागार चलान भएका छन् ।

जिल्ला अदालत दाङका न्यायाधिस रितेन्द्र थापाको इजलासले २१ जना विप्लव समूहका नेताहरुलाई जनही १५ हजार रुपैयाँ धरौटीमा छोड्न आदेश दिएको थियो । तर, नेताहरुलाई फेरि पक्राउ गर्न प्रहरी तयार अवस्थामा रहेका कारण उनीहरुले धरौटी तिर्न नसक्ने भन्दै करागार जाने निधो गरेका हुन् ।

अदालतको आदेश अनुसार धरौटीमा छुट्ने तयारी गरेका नेताहरुलाई प्रहरीले फेरि पक्राउ गर्ने तयारी गरेपछि आफूहरु धरौटी नतिर्ने र पूर्पक्षका लागि कारागार जाने निर्णय लिएको विप्लव समूहका मध्यपश्चिम कमाण्ड इञ्चार्ज चन्द्रबहादुर चन्द (वीरजंग)ले जानकारी दिनुभयो ।

गएको असोज २९ गते राति मुंग्रेटागाउँमा पार्टीको आन्तरिक बैठक चलिरहेको बेला दाङ प्रहरीले पार्टीका २१ जना नेताहरुलाई हतियार, विष्फोटक पदार्थ, नगद रुपैयाँ र पार्टीका महत्वपूर्ण दस्ताबेज बरामद गरेको थियो ।

प्रहरीले विप्लव समूहका मध्यपश्चिम कमाण्ड इञ्चार्ज वीरजंगसहित राप्ती ब्यूरो इञ्चार्ज सुवास बाठा, युवा संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष पाटनलगायतका २१ जना नेता तथा कार्यकर्तालाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP