विजयनगरमा उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रिया तिब्र ।।

रेडियो विजयनगर पौष ७ गते

चालु आ.व. ०७६÷०७७ को योजना संञ्चालन तथा कार्यन्वयनका लागि विजयनगर गाउँपालीकाले विकास निर्माणको कार्य अगाडी बढाएको छ । गाउँपालीकाले यतिबेला सातवटै वडामा उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रियालाई प्राथमीकताका साथ शुरु गरेको छ । उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रिया अन्र्तगत आज वडा नम्बर ६ को बद्धौर डिहवा खप्डहवा फरेनी र प्रेमनगरमा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । फरेनीको शिव मन्दिर निर्माण कार्यका लागि इश्वरीलाल चाईको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको हो । यस्तै वडा नम्बर ६ कै प्रेमनगरमा चौपारी मर्मत संभार योजनाका लागि विनियोजन भएको एक लाखबाट योजना निर्माण कार्य सञ्चालनका लागि खुमानन्द घिमिरेको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । डीहवा तथा खप्डहवा गाउँ स्थित सडक पि.सि.सिका लागि छेलु यादवको अध्यक्षता तथा बद्धौर गाउँको सडक पि.सि.सि का लागि अखरुजमा बढईको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । जसमा अध्यक्ष, सचिव र कोषाध्यक्ष सहित सात सदस्य रहने गरि निर्माण उपभोत्ता समिती गठन गरिएको वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष प्रेम बहादुर कलवारले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP