Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

विजयनगरमा उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रिया तिब्र ।।

रेडियो विजयनगर पौष ७ गते

चालु आ.व. ०७६÷०७७ को योजना संञ्चालन तथा कार्यन्वयनका लागि विजयनगर गाउँपालीकाले विकास निर्माणको कार्य अगाडी बढाएको छ । गाउँपालीकाले यतिबेला सातवटै वडामा उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रियालाई प्राथमीकताका साथ शुरु गरेको छ । उपभोत्ता समिती गठन प्रक्रिया अन्र्तगत आज वडा नम्बर ६ को बद्धौर डिहवा खप्डहवा फरेनी र प्रेमनगरमा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । फरेनीको शिव मन्दिर निर्माण कार्यका लागि इश्वरीलाल चाईको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको हो । यस्तै वडा नम्बर ६ कै प्रेमनगरमा चौपारी मर्मत संभार योजनाका लागि विनियोजन भएको एक लाखबाट योजना निर्माण कार्य सञ्चालनका लागि खुमानन्द घिमिरेको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । डीहवा तथा खप्डहवा गाउँ स्थित सडक पि.सि.सिका लागि छेलु यादवको अध्यक्षता तथा बद्धौर गाउँको सडक पि.सि.सि का लागि अखरुजमा बढईको अध्यक्षतामा उपभोत्ता समिती गठन गरिएको छ । जसमा अध्यक्ष, सचिव र कोषाध्यक्ष सहित सात सदस्य रहने गरि निर्माण उपभोत्ता समिती गठन गरिएको वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष प्रेम बहादुर कलवारले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP