Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

सशस्त्र प्रहरीद्वारा ठुलो मात्रामा लागु औषध चरेश बरामद।

राजन बानिया, भिस्वा ७ पुस ।

सशस्त्र प्रहरी बल बोर्डर आउटपोष्ट भिस्वा बंजारीले पर्सा जिल्लाको धोबिनी गाउँपालिका वार्ड नं ५ धोबनी अोरिया खोलाबाट गयराती ठुलो मात्रामा लागु अौषध चरेस बरामद गरेका छन ।

सशस्त्र प्रहरी बल बोर्डर अाउट पोस्ट भिस्वा, बंजारीको सशस्त्र प्रहरी निरिक्षक हरि पराजुलीको नेतृत्वमा रहेको टोलीले २० किलो ८६० ग्राम लागुऔषध चरेस बरामद गरेको छ ।नेपालको मुडली टिन्बाडोबियाबाट चरेसको खेप लिएर भारत तर्फ लगिरहेको अवस्थामा गुप्त सुचनाको अधारम सशस्त्र प्रहरी ले २१ पोकामा रहेको सो चरेस धोबिनी गाउँपालिका–५ ओरिया खोला नजिकबाट बरामद गरेको हो ।प्रहरीलाई देख्नासाथ दुई जना तस्करले सो चरेसको पोका फालेर भागेका थिए । बराम्मद भएकाे चरेस ईलाका प्रहरी कार्यालयमा पाेखरियामा बुझाईएको सशस्त्र प्रहरी नायब उपरिक्षक बिकास बुजेलले जनाएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP