Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

उपेन्द्र यादवको राजिनामापछि राजपाका नेताको प्रतिक्रिया

काठमाडौं ८ गते । समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र सचिव इस्तियाक राइले मन्त्री पदबाट राजीनामा दिएपछि राजपा नेपालका नेताहरु प्रतिकृया दिएका छन् । राजपा नेपालका प्रवक्ता एवं सहमहामन्त्री कृष्ण सिंहले उपेन्द्र यादवले मन्त्री पदबाट दिनु भएको राजिनामालाई स्वागतयोग्य भन्नुभएको छ । उहाँले भन्नुभएको छ, नैतिकताको आधारमा राजिनामा दिनु उचित थियो ।’ प्रदेश २ का राज्यमन्त्री एवं राजपा नेपालका सहमहामन्त्री सुरेश मण्डलले उपेन्द्र यादवले मधेसलाई धोका दिएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले हाँलेराजिनामा दिएपछि राज्यमन्त्री मण्डलले आफ्नो फेसबुक मार्फत प्रतिक्रिया दिदै भन्नुभयो, जसले पनि संविधान संसोधनको आन्दोलनलाई कमजोर पार्ने काम मा. उपेन्द्र यादवबाट नै भएको हो ।’ उहाँले मधेस आन्दोलनलाई धोका दिएर चुनावमा जानेदेखि लिएर आन्दोलन र चुनावका सहयात्री राजपालाई अलपत्र छोडेर छलफल समेत नगरी सरकारको एकल यात्रा गर्नेसम्ममा धोका दिएको टिप्पणी गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP