Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

उपेन्द्र यादवको राजिनामापछि राजपाका नेताको प्रतिक्रिया

काठमाडौं ८ गते । समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र सचिव इस्तियाक राइले मन्त्री पदबाट राजीनामा दिएपछि राजपा नेपालका नेताहरु प्रतिकृया दिएका छन् । राजपा नेपालका प्रवक्ता एवं सहमहामन्त्री कृष्ण सिंहले उपेन्द्र यादवले मन्त्री पदबाट दिनु भएको राजिनामालाई स्वागतयोग्य भन्नुभएको छ । उहाँले भन्नुभएको छ, नैतिकताको आधारमा राजिनामा दिनु उचित थियो ।’ प्रदेश २ का राज्यमन्त्री एवं राजपा नेपालका सहमहामन्त्री सुरेश मण्डलले उपेन्द्र यादवले मधेसलाई धोका दिएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले हाँलेराजिनामा दिएपछि राज्यमन्त्री मण्डलले आफ्नो फेसबुक मार्फत प्रतिक्रिया दिदै भन्नुभयो, जसले पनि संविधान संसोधनको आन्दोलनलाई कमजोर पार्ने काम मा. उपेन्द्र यादवबाट नै भएको हो ।’ उहाँले मधेस आन्दोलनलाई धोका दिएर चुनावमा जानेदेखि लिएर आन्दोलन र चुनावका सहयात्री राजपालाई अलपत्र छोडेर छलफल समेत नगरी सरकारको एकल यात्रा गर्नेसम्ममा धोका दिएको टिप्पणी गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP