Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

जेसिज शिवराजद्धारा प्रशासनका सेवाग्राहीलाई हिटर

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु चन्द्रौटा पुष ८
ईलाका प्रशासन कार्यालय चन्द्रौटाका सेवाग्राहीलाई मध्यनजर गर्दै जेसिज शिवराजद्धारा २ थान हिटर वितरण गरिएको छ । चिसोयाम बढे सगैं सेवाग्राहीलाई सेवा लिदाँ सहज होस् भन्ने उद्देश्यले ५ हजार रुपैया बरावरको हिटर प्रदान गरिएको जेसिज शिवराज अध्यक्ष विजय सापकोटाले बताउनुभयो ।
मंगलबार इलाका प्रशासन कार्यालयमा पुगि सुचना अधिकृत जगदिश अर्याललाई प्रदान गरिएको छ । सेवा लिन आउने ग्राहीले सेवा लिने क्षेत्रमा हिटर राखिने उहाँले जनाउनुभयो । जेसिज शिवराजका पुर्व अध्यक्ष सरोज पौडेल,अध्यक्ष विजय सापकोटा,उपाध्यक्ष वाइपि पौडेलको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP