Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

न्यायकाे लागि गुहारदै अभिनेता ।।

मनिस गुप्ता
कृष्णनगर ,कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकामा गत शनिबार कलाकार तथा अभिनेता श्याम कुमार मिश्र माथी भएको कुटपिटको मुद्धा प्रहरी दर्ता नगरेको भन्दै मंगलबार स्थानियले दबाब स्वरुप र्याली निकाले हुन ।
सोमबार दिउँसो स्थानियले प्रहरीे मुद्धा दर्ता नगरेको भन्दै र्याली सहित बजार परिक्रममा गरेका छन । कुटपिटमा परेका पिडित मिश्रले आइतबार नै प्रहरीमा आफुलाई कुटपिट गर्ने साँसद अभिषेक प्रताप शाह र उनको ड्राइभर शशी काश्यप विरुद्ध उजुरी दिएका छन तर प्रहरीले पक्राउ र अनुसन्धान गर्नकोलागी मुद्धा समेत दर्ता नगरेको पिडित मिश्रले बताए । प्रहरीलाई दबाब दिन र्याली निकालेको उनले बताए ।
संसद चलेको बेला साँसदलाई पक्राउन गरी अनुसन्धान नमिल्ने र त्यसको लागी सभामुखको अनुमति लिनु पर्ने भएकोले पक्राउ गर्न नमिल्ने र चालक फरार रहेको कपिलवस्तुका प्रहरी उपरिक्षक दिप शम्शेर जबराले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP