Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन ।।

नवराज पौडेल पुस ०८ कपिलवस्तु

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन ।। कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा पैदल रिक्सा चालकहरुको भेला आज सम्पन्न भएको छ । अखिल नेपाल टे«ड युनियन महासघं (अन्टुक) जिल्ला समिती कपिलवस्तुको आयोजनामा भेला चन्द्रौटामा सम्पन्न भएकोे हो । भेलाले सफिक अलि दर्जिको अध्यक्षतामा ७ सदस्यीय अखिल नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन गरेको जसको उपाध्यक्षमा रोजन मियां, सचिव रामचन्द्र गुप्ता ,कोषाध्यक्ष मुन्हर रहिदास, यसैगरि सदस्यहरु क्रमश कादिर हुसेन ,मोटेलु रहिदास, लगाएत चयन भएका छन् । भेलालाई सम्बोधन गदै अन्टुकका केन्द्रिय सदस्य केयर सिंह अदैले पैदल रिक्सा चालकहरुको पेशा नै धरापमा पर्दै गएको बताउदैं सिमेन्ट,छड, समेत ई रिक्साले बोक्न थाले पछि पैदल रिक्सा मारमा परेको बताउनु भएको छ । पैदल रिक्सा चालकहरुको अवस्था दयनिय भएकाले उनिहरुको हक हितका लागी रिक्सा सघं गठन गर्नु परेको बताउनु भयो । भेलामा चालकहरुले दिनमा बढीमा २०० रुपिया कमाई हुने गरेको यसले गर्दा आफुहरु संग ई रिक्सा किन्ने पैसा पनि नभए पछि विहान बेलुका को छाक टार्न समेत समस्या हुने गरेको गुनासो गरेका थिए । भेलाले सल्हाकार पछि थप्ने र यही पौष २९ गते बैठक बस्ने, प्रत्येक महिनाको ८ गते युनियनले विविध विषयमा छलफल गर्ने निर्णय गरेको छ । यसैगरि आगामी बैठकले निति नियम तर्जुमा गरि सदस्यहरुलाइ प्रशिक्षण को व्यावस्था गर्ने समेत निर्णय गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP