Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

सरस्वती माता माध्यमीक बिधालय को ४५ औ वर्षिक उत्सव सम्पन्न ।।

बिवेक के सी कपिलवस्तु÷ ९ पुस

अर्घाखाचीको मालारानी गाउपालीका वडा नं २ डाडाकटेरी मा रहेको श्रि सरस्वती माता माध्यमीक विधालय को ४५ औ वर्षिक उत्सब तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ । २०३१ सालमा स्थापना भई थोरै विद्यार्थि हरु वाट सुरु गरिएको स्कुल पश्चिमि क्षेत्रकै उत्कृष्ट स्कुल बन्न सफल भएको कार्यक्रममा वोल्ने वक्ताहरुले जोड दिएका छन ।मालारानी गाउपालीका वडा अध्यक्ष बिनोद भुसाल विधार्थीहरुको भविष्य बनाउन शिक्षकहरुको महत्वपुर्ण भुमीका हुने भएकाले विद्यार्थीहरु भविष्यका कर्णदार रहेको वताए । निजि विद्यालयहरु माथि विभेद भएको भन्ने कुरालाई आफुले महत्वपुर्ण तरिका सवैलाई समान रुपमा लैजान प्रयत्न गर्ने जिकिर गरे । कार्यक्रममा स्कुलका प्रिन्सीपल हुमानन्द खनालले निजि विद्यालयलाई सरकारले विभेद गरेको वताए । निजि विद्यालयमा पढने वालवालिका पनि नेपाली नागरिक भएकोले उनिहरुले पनि सरकार वाट पाउने सेवा सुविधा पाउनुपर्ने माग राखेको हामा्र संबाददाता दिपेन्द्र केसी ले बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP