Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

महिला उद्यमीलाई बित्तिय साक्षरता

पौष ९, चन्द्रौटा कपिलवस्तु
महिला उद्यमीहरु बैकवाट के कस्ता सुविधाहरु पाउछन ? बैकले कस्ता क्षेत्रमा लगानी गर्छ ? लगाएतका विषयबारे एनएमबि बैकं चन्द्रौटाले बिजयनगर गाउपालिका वडा नं ४ त्रिपालनगर गाउमा एक दिने बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बिजयनगर गाऊपालिकाको त्रिपालनगरमा रहेका महिला उद्यमीहरुको लागीे बैकंले दिईरहेको बिभिन्न सेवा सुबिधा सहितका बचत खाता लगाएत बैकंले महिलाहरुले संचालन गर्ने साना साना ब्यवसाय कृर्षिमा लगाएत लगानी सम्वन्धमा सहभागीहरु लाई सहजीकरण एनएमबि बैंक चन्द्रौटा शाखा प्रमुख लाल बहादुर भण्डारीले गर्नु भएको थियो ।
कार्यक्रमको संचालन कर्जा शाखाका सहायक दिवाकर पन्थीको संचालन भएको बित्तिय साक्षरतामा स्थानिय २५ जान महिला उद्यमीहरुको सहभागिता रहेको थियो । गत आर्थिक बर्ष वाट चन्द्रौटा शाखाले नगरपालिका संघ भएको सम्भmौता बमोजिम सामाजिक सुरक्षा भत्ता बितरण लाई सहजिकरण गर्दै हरेक वार्डमा बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम संचालन गरि रहेको छ । बैकंले गत बर्ष देखी सामाजिक उत्तर दायित्व अन्र्तगत अग्नि पिडीत लाई राहत बितरण, बाताबरण संरक्षका लागी शिवराज अध्याननमा करिव ३०० बिभिन्न जातका फलफुल बृक्षारोपण , घरदैलोमा गई ग्राहकहरुका लागी खाता खोल्ने लगाएतकाका कार्यहरु गर्दै आई रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP