Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

महिला उद्यमीलाई बित्तिय साक्षरता

पौष ९, चन्द्रौटा कपिलवस्तु
महिला उद्यमीहरु बैकवाट के कस्ता सुविधाहरु पाउछन ? बैकले कस्ता क्षेत्रमा लगानी गर्छ ? लगाएतका विषयबारे एनएमबि बैकं चन्द्रौटाले बिजयनगर गाउपालिका वडा नं ४ त्रिपालनगर गाउमा एक दिने बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बिजयनगर गाऊपालिकाको त्रिपालनगरमा रहेका महिला उद्यमीहरुको लागीे बैकंले दिईरहेको बिभिन्न सेवा सुबिधा सहितका बचत खाता लगाएत बैकंले महिलाहरुले संचालन गर्ने साना साना ब्यवसाय कृर्षिमा लगाएत लगानी सम्वन्धमा सहभागीहरु लाई सहजीकरण एनएमबि बैंक चन्द्रौटा शाखा प्रमुख लाल बहादुर भण्डारीले गर्नु भएको थियो ।
कार्यक्रमको संचालन कर्जा शाखाका सहायक दिवाकर पन्थीको संचालन भएको बित्तिय साक्षरतामा स्थानिय २५ जान महिला उद्यमीहरुको सहभागिता रहेको थियो । गत आर्थिक बर्ष वाट चन्द्रौटा शाखाले नगरपालिका संघ भएको सम्भmौता बमोजिम सामाजिक सुरक्षा भत्ता बितरण लाई सहजिकरण गर्दै हरेक वार्डमा बित्तिय साक्षरता कार्यक्रम संचालन गरि रहेको छ । बैकंले गत बर्ष देखी सामाजिक उत्तर दायित्व अन्र्तगत अग्नि पिडीत लाई राहत बितरण, बाताबरण संरक्षका लागी शिवराज अध्याननमा करिव ३०० बिभिन्न जातका फलफुल बृक्षारोपण , घरदैलोमा गई ग्राहकहरुका लागी खाता खोल्ने लगाएतकाका कार्यहरु गर्दै आई रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP