Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

छैठौं चन्द्रौटा डन्स आइडलको प्रथम अडिसन पुष १३ गते

छैठौं चन्द्रौटा महोत्सवको डन्स आइडलको प्रथम अडिसन यहि पुष १३ गते आइतबार दिउँसो २ बजे हुने भएकोले सबै सहभागीहरुलाइ आइतबार दिउँसो २ बजे प्रथम अडिसनमा सहभागी हुन अनुरोध गरिन्छ ।छैठौं चन्द्रौटा डान्स आइडल प्रथम पुरस्कार रु ५०,१००.।दोस्रो पुरस्कार रु.३०,१०० र सन्त्वना पुरस्कार २ जनालाई रु १०,१०० /१०,१०० रहेको आयोजक चन्द्रौटा उद्योग बाणिज्य संघले जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP