Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

सांसद शाहको अण्डरवेयर काण्ड सार्वजनिक

कपिलवस्तु १० पुस ।कपिलवस्तुका युवा नेता तथा भोजपुरी फिल्मका अभिनेता श्याम मिश्रलाई कुटपिट गरेको आरोप लागेका अभिषेख शाह यति वेला गलत कामका कारण चर्चामा रहेका छन । सांसद शाहले घरमै वोलाएर मिश्रलाई कुटेपछि घटनालाई मोडनको लागी अनेक काण्ड चर्चामा आई रहेकाछन । घटनालाई मोडन र आफु जोखिन शाहले विभिन्न उपाय खोजेको पाईन्छ । यहि सिलसिलामा नया काण्डले यतिवेला वजार तातेको छ ।विहिवार शाह सर्मथकले सांसद अभिशेख प्रताप शाहको अण्डरवेयर काण्ड वाहिर ल्याएका छन । संचारमाध्यम तथा सामाजिक संजालमा चर्चामा रहेको कुटपिट काण्डमा सांसद अभिशेख शाहले हासो लाग्दो खुलासा गरेका छन ।

        शाहका अनुसार अभिनेता मिश्रले शाहको अण्डरवेयर उनका सवारी चालकसंग निकै महंगो मुल्यमा मागेको वताईएको छ । शाहको अण्डरवेयर ल्याए रु १० हजार दिने प्रलोभन दिएको शाहका सवारी चालक शशीकान्त कश्यपको दावी छ । अचम्मको कुरा के छ भने टुना मुना लगाउन अण्डरवेयर मागेपछि भएको विवादले घटना भएको वताईएको छ । यता नेता मिश्रका अनुसार सांसदले घरमै वोलाई कुटपिट गरेको वताउनु हुन्छ । कुटपिट पछि अभिषेख प्रताप शाहले मुखमा रक्सी हालेर पेस्तोल ताकेको वताउनु भयो । पुस ५ गते साझ ५ वजे घटना भएको मिश्रले वताउनु भयो । 

        सांसद जस्तो मानिसले टुना मुना लगाउने अन्धविश्वासमा परी कुटपिट जस्तो घटना गराउनु अचम्म परेको कृष्णनगरका स्थानीयहरु वताउछन । शाहले नेता मिश्रले मादक पदार्थ सेवन गरी झगडा गर्न आएको दावि गरेका छन्  मिश्रको वारेमा कृष्णनगरमा सोघपुछ गर्दा उनले मादक पदार्थ सेवन नगर्ने वताईको छ । कृष्णनगरका एक पत्रकार (नाम नखोल्ने शर्तमा) का अनुसार कुटपिट पछि सांसद शाहको शरिरमा मदिरा खन्याएको वताउछन । उहाले घटना तोडमोड गर्नका लागी विभिन्न नाटक गरेको वताईएको छ । 

        यता सांसद शाह विरुद्ध ईलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरमा मुद्धा दर्ता गर्न खोज्दा प्रहरीले नमानेको वताईएको छ । मिश्रले ज्यान मार्ने उद्योग अन्र्तगत मुद्धा दायर गर्न खोजेका छन तर प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योग अन्र्तगत मुद्धादायर गर्न नमाने पछी मिश्र सर्मथकले विरोध ¥याली , चक्का जाम गर्दै आएका छन । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP