Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

सांसद शाहको अण्डरवेयर काण्ड सार्वजनिक

कपिलवस्तु १० पुस ।कपिलवस्तुका युवा नेता तथा भोजपुरी फिल्मका अभिनेता श्याम मिश्रलाई कुटपिट गरेको आरोप लागेका अभिषेख शाह यति वेला गलत कामका कारण चर्चामा रहेका छन । सांसद शाहले घरमै वोलाएर मिश्रलाई कुटेपछि घटनालाई मोडनको लागी अनेक काण्ड चर्चामा आई रहेकाछन । घटनालाई मोडन र आफु जोखिन शाहले विभिन्न उपाय खोजेको पाईन्छ । यहि सिलसिलामा नया काण्डले यतिवेला वजार तातेको छ ।विहिवार शाह सर्मथकले सांसद अभिशेख प्रताप शाहको अण्डरवेयर काण्ड वाहिर ल्याएका छन । संचारमाध्यम तथा सामाजिक संजालमा चर्चामा रहेको कुटपिट काण्डमा सांसद अभिशेख शाहले हासो लाग्दो खुलासा गरेका छन ।

        शाहका अनुसार अभिनेता मिश्रले शाहको अण्डरवेयर उनका सवारी चालकसंग निकै महंगो मुल्यमा मागेको वताईएको छ । शाहको अण्डरवेयर ल्याए रु १० हजार दिने प्रलोभन दिएको शाहका सवारी चालक शशीकान्त कश्यपको दावी छ । अचम्मको कुरा के छ भने टुना मुना लगाउन अण्डरवेयर मागेपछि भएको विवादले घटना भएको वताईएको छ । यता नेता मिश्रका अनुसार सांसदले घरमै वोलाई कुटपिट गरेको वताउनु हुन्छ । कुटपिट पछि अभिषेख प्रताप शाहले मुखमा रक्सी हालेर पेस्तोल ताकेको वताउनु भयो । पुस ५ गते साझ ५ वजे घटना भएको मिश्रले वताउनु भयो । 

        सांसद जस्तो मानिसले टुना मुना लगाउने अन्धविश्वासमा परी कुटपिट जस्तो घटना गराउनु अचम्म परेको कृष्णनगरका स्थानीयहरु वताउछन । शाहले नेता मिश्रले मादक पदार्थ सेवन गरी झगडा गर्न आएको दावि गरेका छन्  मिश्रको वारेमा कृष्णनगरमा सोघपुछ गर्दा उनले मादक पदार्थ सेवन नगर्ने वताईको छ । कृष्णनगरका एक पत्रकार (नाम नखोल्ने शर्तमा) का अनुसार कुटपिट पछि सांसद शाहको शरिरमा मदिरा खन्याएको वताउछन । उहाले घटना तोडमोड गर्नका लागी विभिन्न नाटक गरेको वताईएको छ । 

        यता सांसद शाह विरुद्ध ईलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरमा मुद्धा दर्ता गर्न खोज्दा प्रहरीले नमानेको वताईएको छ । मिश्रले ज्यान मार्ने उद्योग अन्र्तगत मुद्धा दायर गर्न खोजेका छन तर प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योग अन्र्तगत मुद्धादायर गर्न नमाने पछी मिश्र सर्मथकले विरोध ¥याली , चक्का जाम गर्दै आएका छन । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP