Trending
अपराध क्षणिक रिस रोक्न नसक्दा मारिँदैछन् निर्दोष आर्थिक पोखराको होटल सरोवर र किङस लाउन्जमा प्रभु बैंकका ग्राहकलाई छुट स्वास्थ्य स्वास्थ्यमन्त्री यादवको वीरमा ३ घण्टा छड्के राजनीति संसद् सचिवालयलाई बजेटको कमी हुँदैन : अर्थमन्त्री राजनीति कर्णाली प्रदेश : मन्त्री शाहलाई भूमि व्यवस्था तथा कृषिको कार्यभार समाज सगरमाथाबाट ओर्लंदा एकजना नेपाली र एकजना बेलायती बेपत्ता समाज गर्मी बढेपछि चितवनका ६० जना कैदीलाई सारियो समाज कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको विरोध राजनीति अनलाइनबाट सुझाव लिएर नीति, कार्यक्रम र बजेट बनाउँदै पैयूँ राजनीति गण्डकी प्रदेशको दोस्रो पञ्चवर्षीय योजनाको परिमार्जित आधार पत्र सार्वजनिक

माटोको ढिस्कोमा ६ जना पुरीए

काठमाडौ । .लमजुङ जिल्लाको सुन्दरबजार नगरपालिका वडा नं. ६ मा माटोको ढिस्कोमा ६ जना पुरिए । नमुना टोलमा स्थानिय बामदेब गौलिको घरको रिटेनिङ वालको काम गर्ने बेला माटोको ढिस्कोले पुरिएका ६ जना मध्ये एक जनाको ज्यान समेत गयो । पुरिएर मृत्यू हुनेमा चितवनका संगम चेपाङ भएको थाहा हुन आएको छ ।

घाईते भएका अन्य ५ जनाको अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ र र्घाइते मध्ये एक जनाको अवस्था गम्भीर भएकाले चितवन मेडिकल कलेज पठाईएको छ भने अरुको स्थानीय अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ ।


घटनामा परेर घाईते हुनेहरुमा लालबहादुर तामाङ (लमजुङ) ,दिपक चेपाङ , बिष्णु चेपाङ,सुरेस चेपाङ ( चितवन ) र छविलाल मगर (सल्यान) रहेका छन् । एक ठेकेदारको सम्पर्कबाट उनीहरु दैनिक ज्यालामा काम गर्न आएका थिए । पहिले घर बनाउँदा राखिएको पुरुवा माटो भएको र वाल लगाउनेक्रममा माथीलो भाग झर्न गई काम गर्दै गरेका ६ जना नै पूर्ण रुपमा पुरीएका थिए । स्थानीय, नेपाल प्रहरी, शशस्त्र प्रहरी र एक्जाभेटरको सहायताले पुरिएकाहरुको उद्दार गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP