Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

तारकेश्वरमा टिप्पर दुर्घटना : दुई जनाकाे ज्यान गयाे

काठमाण्डाै – काठमाण्डाैकाे तारकेश्वर नगरपालिकामा टिप्पर दुर्घटना हुँदा दुई जनाको ज्यान गएको छ ।

टिप्पर दुर्घटनामा मकवानपुर घर भइ काठमाण्डाैकाे कलंकी बस्दै आएका टिप्पर चालक माइला लामा भनिने र परिचालक धादिङ गल्छीका कमल तामाङको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

बा २ क ३३८ नम्बरको टिप्पर काठमाण्डाैबाट फोहोर लिएर नुवाकोटको सिसडोलतर्फ जाँदै गर्दा पल्टिएको हो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP