Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

कपिलवस्तुस्थित ससुरा हत्याकाण्ड ,बुहारी कै संलग्नतामा ससुराकाे हत्या

कपिलवस्तु ।
कपिलवस्तुको बुद्धभूमि नगरपालिका वडा नं। २ गोरुसिंगेस्थित गत मंसिर १३ गते भएको धनराज पौडेलको हत्या मा बुहारी नै सलंगन रहेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानले देखाएको छ । गत मंसिर १३ गते दिउँसो आफनै घरमै बुहारी लक्ष्मी पौडेलले ससुराको हत्या गरेको अनुसन्धानले देखाएको हो ।
प्रहरीले ससुरा पौडेलको हत्या संलग्नता रहेको आशंकामा हत्या भएकै दिन बुहारी लक्ष्मी लाइ इलाका प्रहरी कार्यालय गोरुसिंगेले नियन्त्रणमा लिएको थियो ।केहि दिन अगाडि सोहिघटनाको अनुसन्धान गर्नका लागि नेपाल प्रहरीको केन्द्रिय अनुसन्धान व्यूरो ९सिआईबी० को टोली कपिलवस्तु आएको थियो । उक्त सिआईबीको टोलीले शसुराको हत्यामा बुहारी को नै संलग्न रहेको रिर्पोट निकालेको छ । लामो समयको अनुसन्धान पछि घटनाको आरोपित पत्ता लागेको प्रहरीले स्रोतले जनाएको छ । अव केहि दिन मे घटनाको कपिलवस्तु प्रहरीले पत्रकार सम्मेलन गरेर सार्वजिनक गर्ने तयारी गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP