Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

सुत्केरी महिलाको सेनाकाे हेलिकप्टरमार्फत उद्धार

बझाङ – बझाङको छबिसपाथीभेरा गाँउपालिका वडा नम्बर ४ की ३६ वर्षीया कविता दर्जीको हेलिकप्टर मार्फत उद्धार गरिएको छ ।

सुत्केरी हुन नसकेपछि जिल्ला अस्पतालमा अप्रेशन गरेर दर्जीको बच्चा निकालिएको थियो । दुई दिन अघि सुत्केरी बेथा लागेपछि जिल्ला अस्पतालमा पुग्नुभएकी दर्जीकाे याे छैँटौ बच्चा रहेकाे र अपरेशन गरेर निकाएको जिल्ला अस्पताल बझाङमा डाक्टर मिलन खड्काले बताउनु भयो ।

उहाँका अनुसार दुई दिन अघि नै अप्रेशन गरेर बच्चा निकाल्न भनिएको भए पनि उहाँका आफन्तहरुले नमान्दा अपरेशन गर्न नसकिएको थिएन ।

अन्तिम चरणमा बच्चा उल्टो भएर हात निस्किएपछि अपरेशन गर्नुपरेको अपरेशनपछि पाठेघर नखुम्चिएको र लगातार रगत बग्न थालेपछि सेनाकाे हेलिकप्टर मार्फत क्षेत्रीय अस्पताल सुर्खेतमा पुर्‍याइएकाे हो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP