Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

रातको समयमा चोरी गर्दै हिड्ने दुईजना पक्राउ

जिल्ला कपिलबस्तु शिबराज नगरपालिका वडा न. १० शितलापुर बस्ने बाउरे चमारको जाहेरीले बादी नेपाल सरकार प्रतिबादी ऐ.ऐ. बस्ने राम अचल कुर्मि समेत भएको चोरी मुद्दामा अनुसन्धानको क्रममा वारदात पश्चात फरार रहेका प्रतिबादीहरु द्दोय राम अचल कुर्मि र कन्हौया लाल चमार लाई खोज तलास गरी पक्राउ गरी सम्मानित कपिलबस्तु जिल्ला अदालतबाट अनुसन्धानको लागि म्याद थप भएको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाले जानकारी दिएको छ ।।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP