Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

रातको समयमा चोरी गर्दै हिड्ने दुईजना पक्राउ

जिल्ला कपिलबस्तु शिबराज नगरपालिका वडा न. १० शितलापुर बस्ने बाउरे चमारको जाहेरीले बादी नेपाल सरकार प्रतिबादी ऐ.ऐ. बस्ने राम अचल कुर्मि समेत भएको चोरी मुद्दामा अनुसन्धानको क्रममा वारदात पश्चात फरार रहेका प्रतिबादीहरु द्दोय राम अचल कुर्मि र कन्हौया लाल चमार लाई खोज तलास गरी पक्राउ गरी सम्मानित कपिलबस्तु जिल्ला अदालतबाट अनुसन्धानको लागि म्याद थप भएको वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटाले जानकारी दिएको छ ।।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP