Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

२२ दिन अघि ताप्लेजुङबाट हराएकी युवतीकाे हत्या भएकाे खुलासा

ताप्लेजुङ – ताप्लेजुङको आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका–२ चोकपुरकी मन्दिरा अधिकारीको हत्या आरोपमा पक्राउ परेका आरोपितलाई प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ ।

प्रहरीले आइतबार पत्रकार सम्मलेन गरी मन्दिराकाे घर चोकपुरमा बसेर स्थानीय गुप्तेश्वर माविमा अध्यापन गराउने रमेश अधिकारीलाई सार्वजनिक गरेको हो । आरोपित अधिकारी हत्या गरिएकी मन्दिराको दाजुका रुपमा मन्दिराकै घरमा बसेर २ वर्षसम्म गुप्तेश्वर माविमा अध्यापन गरेका र गएकाे वैशाखमा अन्यत्र सरुवा भएर गएकाे प्रहरीले जनाएको छ ।  

गएकाे मंसिर १७ गते बेलुका हराएकी मन्दिराकाे खाेजीका क्रममा २२ दिनपछि शंकाका आधारमा आरोपित रमेश अधिकारलाई प्रहरीले नियन्त्रण लिएर सोधपूछ गर्दा आफूले मारेर तमोर नदीमा फालेको बयान दिएका थिए ।

प्रहरीले मन्दिरा हराएको दिनदेखिको कलडिटेल तथा सम्पर्कमा आएका व्यक्तिमध्ये शंकास्पद व्यक्तिको खोजी गर्ने क्रममा त्रिवेणी गाउँपालिका-३, हाङपाङका रमेश अधिकारीलाई पक्राउ गरेको थियो । २७ वर्षीय अधिकारीले हत्याको आरोप स्वीकार गरेको प्रहरीले जनाएको छ । 

आरोपित रमेशले भनेको आधारमा तमोर नदीको मित्ला पुल नजिकै रहेको जंगलमा मन्दिराले लगाएका चप्पल र लुगा भेटिएको समेत प्रहरीले जनाएकोछ । रमेशले मन्दिराको घाँटी थिचेर हत्या गरी पुलको बिचबाट तमोर नदीमा फालेको बयान दिएका थिए । हत्याकाे कारण भने अझै खुल्न सकेकाे छैन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP