Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

२२ दिन अघि ताप्लेजुङबाट हराएकी युवतीकाे हत्या भएकाे खुलासा

ताप्लेजुङ – ताप्लेजुङको आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका–२ चोकपुरकी मन्दिरा अधिकारीको हत्या आरोपमा पक्राउ परेका आरोपितलाई प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ ।

प्रहरीले आइतबार पत्रकार सम्मलेन गरी मन्दिराकाे घर चोकपुरमा बसेर स्थानीय गुप्तेश्वर माविमा अध्यापन गराउने रमेश अधिकारीलाई सार्वजनिक गरेको हो । आरोपित अधिकारी हत्या गरिएकी मन्दिराको दाजुका रुपमा मन्दिराकै घरमा बसेर २ वर्षसम्म गुप्तेश्वर माविमा अध्यापन गरेका र गएकाे वैशाखमा अन्यत्र सरुवा भएर गएकाे प्रहरीले जनाएको छ ।  

गएकाे मंसिर १७ गते बेलुका हराएकी मन्दिराकाे खाेजीका क्रममा २२ दिनपछि शंकाका आधारमा आरोपित रमेश अधिकारलाई प्रहरीले नियन्त्रण लिएर सोधपूछ गर्दा आफूले मारेर तमोर नदीमा फालेको बयान दिएका थिए ।

प्रहरीले मन्दिरा हराएको दिनदेखिको कलडिटेल तथा सम्पर्कमा आएका व्यक्तिमध्ये शंकास्पद व्यक्तिको खोजी गर्ने क्रममा त्रिवेणी गाउँपालिका-३, हाङपाङका रमेश अधिकारीलाई पक्राउ गरेको थियो । २७ वर्षीय अधिकारीले हत्याको आरोप स्वीकार गरेको प्रहरीले जनाएको छ । 

आरोपित रमेशले भनेको आधारमा तमोर नदीको मित्ला पुल नजिकै रहेको जंगलमा मन्दिराले लगाएका चप्पल र लुगा भेटिएको समेत प्रहरीले जनाएकोछ । रमेशले मन्दिराको घाँटी थिचेर हत्या गरी पुलको बिचबाट तमोर नदीमा फालेको बयान दिएका थिए । हत्याकाे कारण भने अझै खुल्न सकेकाे छैन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP