Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

गुणस्तरीय स्वास्थ्य काे लागि नगरपालिका स्तरीय अनुगमन

अाधारभुत स्वास्थ्य परियाेजना (EHP) अन्तर्गत कृष्णनगर नगरपालिकाकाे तीन ठाउंमा अनुगमन गरिएकाे छ। अनुगमन गर्नेमा नगरपालिका बाट कार्यकार्णि अधिकृत दामोदर भण्डारी ,उपमेयर का सल्लाहकार तुफेल खान,स्वास्थ्य संयाेजक नारायण बन्जाडे तथा फेयर मेड फाउन्डेसन नेपालका शशिलाल कर्ण,विपिन थापा,विप्लब शाक्य लगायतले शिवराज अस्पताल बहादुरगंज,बिद्धानगर स्वास्थ्य चाैकि तथा भगवानपुर स्वास्थ्य चाैकिमा अनुगमन गर्नु भयाे।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP