Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

बझाङमा चाउमिन बनाउने मेशिनमा दोपट्टा बेरिँदा एक महिलाको ज्यान गयाे

बझाङ – चाउमिन बनाउने मेशिनमा दोपट्टा बेरिँदा खप्तड छान्ना गाउँपालिका वडा नम्बर ४ की २५ वर्षीया पुष्पादेवी श्रेष्ठको ज्यान गएको छ ।

१५ गते मंगलबार बेलुका आफ्नै पासा चाउमिन उद्योगमा काम गरिरहेकी श्रेष्ठको दोपट्टा चाउमिन मेशिनमा फस्दा घाँटि च्यापिएर ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बझाङका सूचना अधिकारी तथा इन्स्पेक्टर ईश्वरीदत्त पाण्डेयले जानकारी दिनुभयो ।

श्रेष्ठकाे शव जिल्ला अस्पतालमा पोष्टमार्टमपछि बुधबारै दाहसंस्कार गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । 

मृतक श्रेष्ठका श्रीमान राज कुमार श्रेष्ठले लामो समयदेखि खप्तड छान्ना गाउँपालिकामा चाउमिन उद्योग सञ्चालन गर्दै आएका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP