Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

प्रहरीको सर्वाधिक खोजीमा रहेका प्रितमद्धारा आत्मसमर्पण

कपिलवस्तु १७ पुस । कपिलवस्तु प्रहरीको  सर्वाधिक खोजीमा रहेका शुद्धोधन गाउपालिकाका  प्रितम पाण्डेले कपिलवस्तु जिल्ला अदालत समक्ष आत्म समर्पण गरेका छन् । तत्कालिन माओवादीका नेता शिवपुजन चौधरीको हत्या अभियोग सहित पाण्डेलाई कपिलवस्तु जिल्ला अदालतले ३ मुद्दामा ११ वर्षभन्दा बढी कैद सजाय तोकेको थियो ।  अन्य ४ हत्या र डाँका चोरी अपराधमा उनको संलग्नता रहेको प्रहरीको प्रतिबेदनमा उल्लेखछ । 

     पाण्डेले आफुमाथि राजनैतिक प्रतिशोध स्वरुप मुद्धा लगाइएको दावि गर्दै आएका छन् । केहि समय यता नेपाली कांग्रेसको राजनीति प्रति लगाव भएपनि लामो  समय देखि  उनी सार्वजनिक भएका थिएनन् । बेला बखत कपिलवस्तुका महत्वपूर्ण  घटनामा क्षेणिक देखा परेपनि  सार्वजनिक रुपमा हिडडुल नगर्ने पाण्डे पछिल्लो समय विरामी अवस्थामा रहेको र भारतीय अस्पत्तालमा उपचार भई रहेको उहाकी पत्नी एवम शुद्धोधन गाउपालिकाका उपाध्यक्ष सुधादेवि पाण्डेले वताउदै आउनु भएको थियो ।

    अदालतले कैद सजायनै तोकेपछि  आत्मसमर्पण पश्चात कानुनी वाटो अपनाउने मानसिकताले उनी बीहिवार (आज) मुद्धाको पेशी परेका वखत अदालत समक्ष आत्म समर्पण गरेका थिए । उनको बयान तथा सुनुवाई हुन नसकेपछि अदालतले प्रहरीको जिम्मा लगाएको थियो । शारिरीक अवस्था कमजोर  र अस्वथ्य देखेपछि प्रहरीले पाण्डेलाई तौलिहवा स्थित अस्पत्तालमा भर्ना गरेर उपचार गराउन शुरु  गरेको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP