Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

25 जनवरी देखी इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट महामुकाबला आरम्भ

राहुल मोदनवाल/कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका वड़ा नम्बर 2 रानी फील्डमा प्रत्येक वर्ष क्रिकेट टूर्नामेंट हुदै आएको रहेछ यो वर्ष पनि इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट 25 जनवरी देखी सुरु हुने आयोजक कमेटी ले जानकारी गराएको छ। यो पाली विजेता टीम लाई एक लाख (1,00,000)नेपाली रुपया र उपविजेता लाई पचास हजार (50,000) नेपाली रुपया दिने आयोजक कमेटी को भनाई रहेछ। यस टूर्नामेंटमा भारत र नेपाल गरी दुई देश को टीम खेलछन् नेपाल को टीम हेर्ने हो भने नेपालगंज,धनगढ़ी, भैरवा,कृष्णनगर,बीरगंज, रहेछन् र भारत को टीम हेर्ने हो भने लखनऊ, मथुरा,आजमगढ़,गोरखपुर,सिवान को टीम रहेछन्। यो १८औ इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट को आयोजक जय नेपाल स्पोर्ट क्लब रहेछ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP