Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

25 जनवरी देखी इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट महामुकाबला आरम्भ

राहुल मोदनवाल/कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका वड़ा नम्बर 2 रानी फील्डमा प्रत्येक वर्ष क्रिकेट टूर्नामेंट हुदै आएको रहेछ यो वर्ष पनि इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट 25 जनवरी देखी सुरु हुने आयोजक कमेटी ले जानकारी गराएको छ। यो पाली विजेता टीम लाई एक लाख (1,00,000)नेपाली रुपया र उपविजेता लाई पचास हजार (50,000) नेपाली रुपया दिने आयोजक कमेटी को भनाई रहेछ। यस टूर्नामेंटमा भारत र नेपाल गरी दुई देश को टीम खेलछन् नेपाल को टीम हेर्ने हो भने नेपालगंज,धनगढ़ी, भैरवा,कृष्णनगर,बीरगंज, रहेछन् र भारत को टीम हेर्ने हो भने लखनऊ, मथुरा,आजमगढ़,गोरखपुर,सिवान को टीम रहेछन्। यो १८औ इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट को आयोजक जय नेपाल स्पोर्ट क्लब रहेछ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP