Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

25 जनवरी देखी इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट महामुकाबला आरम्भ

राहुल मोदनवाल/कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका वड़ा नम्बर 2 रानी फील्डमा प्रत्येक वर्ष क्रिकेट टूर्नामेंट हुदै आएको रहेछ यो वर्ष पनि इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट 25 जनवरी देखी सुरु हुने आयोजक कमेटी ले जानकारी गराएको छ। यो पाली विजेता टीम लाई एक लाख (1,00,000)नेपाली रुपया र उपविजेता लाई पचास हजार (50,000) नेपाली रुपया दिने आयोजक कमेटी को भनाई रहेछ। यस टूर्नामेंटमा भारत र नेपाल गरी दुई देश को टीम खेलछन् नेपाल को टीम हेर्ने हो भने नेपालगंज,धनगढ़ी, भैरवा,कृष्णनगर,बीरगंज, रहेछन् र भारत को टीम हेर्ने हो भने लखनऊ, मथुरा,आजमगढ़,गोरखपुर,सिवान को टीम रहेछन्। यो १८औ इन्डो-नेपाल क्रिकेट टूर्नामेंट को आयोजक जय नेपाल स्पोर्ट क्लब रहेछ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP