Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

नेकपा संसदीय दलको बैठकले प्रदेश ३ को राजधानी र नामबारे निर्णय गर्न सकेन

काठमाण्डाै – नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा संसदीय दलको बैठकले अझै प्रदेश ३ को राजधानी र नामबारे निर्णय गर्न सकेको छैन ।

तीन दिनदेखि चलिरहेको बैठकले प्रदेशको नाम र राजधानीबारे ठोस निर्णय गर्न नसकेको नेकपा प्रदेश ३ का प्रमुख सचेतक रामेश्वर फुयाँलले जानकारी दिनुभयो । आइतबारसम्ममा मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेल, पार्टीका प्रदेश इन्चार्ज तथा सांसद अष्टलक्ष्मी शाक्यलगायत ६६ जना सांसद तथा नेताले आफ्नो धारणा राखेका छन् ।

धरै सांसदले प्रदेश राजधानी हेटौँडा हुने र पार्टी केन्द्रीय सचिवालयको निर्णय आफूहरुले मान्ने बताएका छन् । राजधानी हेटौँडा राख्ने र नाम वागमती हुने नेकपा केन्द्रीय सचिवालयको बैठकविरुद्ध अभिव्यक्ति दिएका तत्कालीन भौतिक पूर्वाधारमन्त्री केशव स्थापितले आइतबारको बैठकमा अझै छलफल गर्न जरुरी रहेको बताउनुभयो ।

धादिङबाट निर्वाचित सांसद डा. रामकुमार अधिकारीले यसमा अझै छलफलको आवश्यकता रहेको बताउनुभयो । चितवनबाट निर्वाचित कृष्ण खनालले पार्टीको निर्णयलाई लागू गरिनुपर्ने बताउनुभयो । बैठकमा केही सांसदले भने पार्टी सचिवालयको निर्णयलाई लिएर आपत्ति जनाए पनि पार्टीको निर्णय र निर्देशनविरुद्ध नजाने बताएका छन् ।

सिन्धुलीका नेकपा सांसद विनोदकुमार खड्काले बैठकमा जति नै विरोध गरे पनि कम्युनिष्ट पार्टीको कार्यकर्ता भएपछि केन्द्रको निर्णय मान्नुपर्ने तर्क गर्नुभयो । आइतबार पनि निर्णय हुन नसकेपछि बैठक साेमबार बिहान ११ बजेका लागि फेरि बोलाइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP