Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

कपिलबस्तुको शिवराजमा अनलाइन प्रबिधिबात कृषि बिकास बैंकको उद्घाटन ।

कृषी बिकास बैंक लिमिटेड को ५३ औ जन्मउतसबको अवसरमा कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका स्थ चन्द्रौटामा स्थित शाखाको आज औपचारिक रुपमा समुद्घाटन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। । अन्लाईन प्राविधिबाट नेपाल सरकारका माननीय अर्थमन्त्री युवराज खतिवडा द्वारा कृषि किकास बैंक लिमिटेड चन्द्रौटा शाखा सहित देशका १६ वटा शाखा को माघ ७ गते मुख्य कार्यलय काठमान्डाेेेे बाटेेेेे उद्घाटन भएको हो। उद्घाटन समारोहमा अर्थ मन्त्री खतिवडा ले नेपालको बित्तिय क्षेत्र दक्षिण एसियाकै उत्कृष्ट रहेको र बित्तिय क्षेत्रमा आएको प्रतिस्पर्धात्म्क सुधारले नै यस बर्ष सरकारले सरकारी बैंक बाट उच्च लाभन्श लिन पाएको , देशको बर्तमान अर्थतन्त्र सहज अवस्थामा रहेको बताउनु भयो ।तेस्तै प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन के सि ले यस क्षेत्र को बिकासका लागि सहज सहुलिएत पुर्ण कर्जा प्रवाह गरि दिनु हुनेछ भन्ने अपेक्षा सङै कृषी बिकास बैंक ले बिगत देखि नै दुर्गम थाउमा सेवा प्रदान गर्दै आय्को थियो अहिले यसका बैंकका सेवा हरु उत्कृष्ट रहेका छन र यी सेवा ग्राहिले खाता खोली यसका सेवा हरु लिन पनि आग्रह गर्नु भयो।नेपाल रास्ट्रबैंक बाट क बर्ग मा इजाजत प्रापत गरेको देशका ७७ ओटै जिल्लामा शाखा बिस्तार भै निक्षेप तथा विभिन्न किसिमका कर्जा शीर्षकमा लगानी गर्दै आएको छ । २०७५ फागुन ३० गते देखि अनौपचारिक रुपमा सन्चालन रहेको बैंकमा हाल सम्म जम्मा ३५०० खाता रहेको र बचत निक्षेपमा आकर्षक ब्याज दर संगै विभिन्न उद्देश्यमा कर्जा प्रभाव रेमिटान्स भुक्तानी, िडम्याट खाता, सि आश्वा सेवा,ए टि एम लगाएतका विभिन्न सेवाहरु दिदै आएको कृषि बिकाश बैंक का प्रबन्ध राजेश प्रसाद पाण्डेले जान्कारी दिनु भयो।।।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP