Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

तीन महिनादेखि फरार पाँच जना पक्राउ

संखुवासभा – संखुवासभाको पाँचखपन नगरपालिका ३ का बुद्धिमान श्रेष्ठलाई मरणासन्न हुने गरी कुटपीट गरेर तीन महिनादेखि फरार रहेका पाँच जना पक्राउ परेका छन् ।

पक्राउ पर्नेहरुमा सिभुवाका सन्तोष राई, अशोक राई, सञ्जय राई, प्रमोद राई र कृष्णबहादुर राई छन् ।

उनीहरु तीन महिनादेखि फरार रहेका थिए । इलाका प्रहरी चौकी बानाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले स्थानीय बीरबहादुर राईको घरमा लुकिछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय संखुवासभाका डीएसपी मिमबहादुर लामाले बताउनुभयो ।

सन्तोष राईलाई नियन्त्रणमा लिन खोज्दा उनीहरूले प्रहरी टोलीलाई आक्रमण गर्दै भाग्न खाेजेका थिए । एक राउण्ड हवाइ फायर गरेपछि मात्रै उनीहरूलाई नियमन्त्रणमा लिइएकाे डीएसपी लामाले बताउनुभयो ।

उनीहरूले गएको असोज महिना ६ गते खेतमा पानी लगाई बाटो चिप्लो बनाएको भन्दै श्रेष्‍ठमाथि सांघातिक आक्रमण गरेका थिए । मरणासन्न अवस्थामा भेटिएका ५० वर्षीय श्रेष्‍ठलाई तत्काल उपचार गर्न अस्पताल पुर्याइएकाे थियाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP