Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

तीन महिनादेखि फरार पाँच जना पक्राउ

संखुवासभा – संखुवासभाको पाँचखपन नगरपालिका ३ का बुद्धिमान श्रेष्ठलाई मरणासन्न हुने गरी कुटपीट गरेर तीन महिनादेखि फरार रहेका पाँच जना पक्राउ परेका छन् ।

पक्राउ पर्नेहरुमा सिभुवाका सन्तोष राई, अशोक राई, सञ्जय राई, प्रमोद राई र कृष्णबहादुर राई छन् ।

उनीहरु तीन महिनादेखि फरार रहेका थिए । इलाका प्रहरी चौकी बानाबाट खटिएको प्रहरी टोलीले स्थानीय बीरबहादुर राईको घरमा लुकिछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय संखुवासभाका डीएसपी मिमबहादुर लामाले बताउनुभयो ।

सन्तोष राईलाई नियन्त्रणमा लिन खोज्दा उनीहरूले प्रहरी टोलीलाई आक्रमण गर्दै भाग्न खाेजेका थिए । एक राउण्ड हवाइ फायर गरेपछि मात्रै उनीहरूलाई नियमन्त्रणमा लिइएकाे डीएसपी लामाले बताउनुभयो ।

उनीहरूले गएको असोज महिना ६ गते खेतमा पानी लगाई बाटो चिप्लो बनाएको भन्दै श्रेष्‍ठमाथि सांघातिक आक्रमण गरेका थिए । मरणासन्न अवस्थामा भेटिएका ५० वर्षीय श्रेष्‍ठलाई तत्काल उपचार गर्न अस्पताल पुर्याइएकाे थियाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP