Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

प्रथम शितगंगा महोत्सवको तयारी तिव्र मुल आयोजक समिति गठन

अर्जुन बेल्बासे माघ १६

शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघको आयोजनामा फाल्गुन १ गते बाट हुन लागेको प्रथम शितगंगा कृषि पर्यटन तथा उद्यौगिक ब्यापार महोत्सवको मुल आयोजक समिति गठन भएको छ ।

शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष चिन्ताराज अधिकारीको संयोजकत्वमा २९ सदस्यिय मुल आयोजक समिति गठन भएको हो । यस्तै महोत्सव भब्य रुपमा सम्पन्न गर्न बिभिन्न ११ उप समिति समेत गठन भएको छ । महोत्सवमा १०० बढी स्टलहरु रहने मेला संयोजक चिन्ताराज अधिकारीले जानकारी दिनु भयो ।

महोत्सवमा स्थानिय कृषि उत्पादन हस्तकला लगायत बिभिन्न स्टलहरु रहने जानकारी दिनु भयो । महोत्सवमा बिभिन्न बाल उद्यानका सामाग्री समेत रहने छन । यस्तै प्रथम शितगंगा डान्स आइडलको फारम समेत भर्न सुरु गरि सकेकोले इच्छुकलाई सहभागि हुन समेत अधिकारीले अनुरोध गर्नु भयो ।

साथै स्टल बुकिंङ समेत सुरु भएकोले बेलैमा स्टल बुक गर्न अनुरोध गर्नु भयो स्थानिय ब्यापारी हरुको लागि स्टलमा समेत २५ प्रतिशत छुटको ब्यवस्था गरिएको छ भने घरेलु उत्पादनका सामाग्रीका स्टलमा समेत छुटको ब्यवस्था रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP