Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

गजल

रूवाएर तिमिलाई म अाए अामा राजधानीमा

मालिक भन्दा लात्ती खाए अामा राजधानीमा

जागीर खाने लाेभले छिरे अामा राजधानीमा

हातमा फाईल वाेकी धाए अामा राजधानीमा

कैयाै गल्ली चाले जागिर राम्रो खाने अासमा दुख अनी पीडा मात्र पाए अामा राजधानीमा

तिमी सँग छुट्टिएकाे नजा छाेरा भन्दा भन्दै वियाेगकाे गित कति गाए अामा राजधानीमा

दसैं अाउदा अाउछु अामा जन्म घर सँम्जिएर भाग्य यस्तै गरिव म हराए अामा राजधानीमा

दिपेन्द्र खत्री ,मालारानी गा-पा २ पटाैटी अर्घाखाँची

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP