Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

रुपन्देही मा सवारी दुर्घट्ना, १ जनाको ज्यान गयो २ जना घाईते

हरि आचार्य कपिलवस्तु, माघ १७

रुपन्देहीमा सवारी दुर्घट्ना हुँदा १ जनाको मृत्यु भएको छ भने २ जना गम्भिर घाईते भएका छन् । शुक्रवार दिउँसो तिब्र गतिमा बुटवल तर्फ गईहरेको लु ४२ प ७०९६ नम्बरको मोटरसाइकल पुर्बपश्चिम राजमार्ग अन्तरगत रूपन्देहीको सैनामैना रामापुर चोकमा अर्को २ वटा मोटरसाइकल संग ठोक्किदा १ जनाको घटनास्थलमै ज्यान गएको हो । अन्य २ जना गम्भीर अबस्थामा बुटवल स्थित लुम्बिनि प्रादेशिक अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ ।

तीन जना नै, बिहेमा समाबेश भएर आउँदै गरेका बुझिएको छ, अन्य २ वटा मोटरसाइकलमा क्षति भए पनि सवार चालक सकुशल छन् । घटनाको थप बिबरण आउँन बाँकि रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय सालझण्डिले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP