Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

केन्यामा एउटा विद्यालयमा भागदौड मच्चिँदा १४ जना विद्यार्थीको ज्यान गयाे

केन्यामा एउटा विद्यालयमा  भागदौड मच्चिँदा १४ जना विद्यार्थीको ज्यान गएको छ ।

राजधानी नैरोबीबाट पश्चिमोत्तर क्षेत्रमा रहेको प्राथमिक विद्यालयमा भागदौड मच्चिएको बीबीसीले जनाएको छ । शिक्षामन्त्री जोर्ज मगोहाले १४  जनाको ज्यान गएको र घाइते भएका झन्डै ४० जनालाई अस्पताल लगिएको बताउनु भएको छ । भागदौड मच्चिनुको कारण खुलेको छैन ।

मन्त्री माेहगाले बालबालिका गुमाउनु अति नै दुखद् हुने भएकाले बालबालिका गुमाउने बाबुआमाप्रति समवेदना पनि प्रकट गर्नुभएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP