कृष्णनगरपालिकामा मन्त्रालय द्धारा छानबिन ।।

दिपक के.सी. कपिलवस्तु माघ २४

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकामा संघिय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्त्रालयबाट छानबिन सुरु भएको छ । स्थानिय तहको निर्वाचन पश्चात नगरपालिका बाट भएका काम कार्बाहिहरु अपारदर्शी भएको भन्ने उजुरीका आधारमा मन्त्रालयको टोलीले छानबिन सुरु गरेको हो । नगरपालिकामा अनियमितता भएको भन्ने जनगुनासो र उजुरी परेपछि मन्त्रालयले उप सचिव उद्धव प्रसाद रिजालको संयोजकत्वमा छानबिन समिति गठन गरेको हो । शुक्रबारबाट नगरपालिकाको विकास निर्माण , निर्णयहरु, आयव्यायहरु छानविन भइरहेको संयोजक रिजालले बताए । नगरपालिकको सम्पूर्ण काम कारबार्हिको छानबिन गरी प्रतिवेदन तयार पारी मन्त्रालयमा बुझाइने रिजालले बताउनु भयो । जनताको गुनासो भन्दा पनि विपक्षीको दबाबले छानबिन भएको नगर प्रमुख रजत प्रताप शाहले बताए । छानबिन हुनु राम्रो हो जनताको काम र विकास निर्माणको काम गरेको छु ,छानबिन समितिलाई नगरबाट पूर्ण सहयोग रहन्छ शाहले बताए । नगरपालिकालाई विकास भएको देख्न नसक्नेले मन्त्रालयमा उजुरी दिएको प्रमुख शाहले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP