Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

शिव माध्यमिक वि.व्य.स अध्यक्षमा पुन ः उपाध्यय

माघ, २४ – विजयनगर,

विजयनगर गाउँपालिकाको वडा नं. ५ मा रहेको शिव माध्यमिक विद्यालय व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा पुन ः राजेश कुमार उपाध्यय निर्वाचित हुनु भएको छ । आज बसेको विद्यालय व्यवस्थापन समितिले उपाध्ययलाई विद्यालयको अध्यक्षमा निर्वाचित गरेको छ । गत २० गते भएको अभिभावकले भेलाले चार जनालाई सदस्यमा चयन गरिएको थियो । जसमा महिला तर्फ रामरति पासी, लेमाया विश्वकर्मा, र पुरुषतार्फ जय प्रकाश चौधरी, टेक नारायण विकलाई सर्वसहमतिले चयन गरिएको थियो । आज भएको मनोनित महिला सदस्यमा ज्ञानु भुसाल र राजेश कुमार उपाध्यय निर्वाचित हुनु भएको छ । उक्त समितिमा ९ जना सदस्य रहनु पर्ने व्यवस्था भएकोले विद्यालय व्यवस्थापन समिति पूर्णता पाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP