Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

बांके राष्ट्रिय निकुञ्जमा यात्रुलाई सास्ती ।।

सनिउल्ला धोबी, माघ २५,

बांके राष्ट्रिय निकुञ्जमा यात्रुलाई सास्ती हुँदै आएको छ । निकुञ्जका कर्मचारीहरुले बाहिरबाट आएको यात्रुहरुबाट विभिन्न नियम बताएर रकम असुल्दै आएका छन । शनिबार कपिलवस्तुबाट आएको एकबाट निकुञ्जका कर्मचारीले अनावश्यक नियम बताउदै रसिद काट्न बध्य बनाएका थिए । हिडिरहेको बसमा यात्रु विरामी भएपछि रुकेको बसलाई किन रोकेको भन्दै अनावश्यक रुपमा रसिद काट्न बध्य बनाएको पाइएको छ । बा १ झ ९३३१ नम्बरको जिपमा आएका ७ जानको टोलीले बसको यात्रुलाई अनावश्यक टीका टिप्पणी गर्दै रसिद काट्न बध्य बनाएको कपिलवस्तुबाट आएका जय प्रकाश पाण्डेयले बताउनु भयो ।

पाण्डेयले भने हामी सवार बसको चालक र सहचालकसगं निकुञ्जका कर्मचारीले अभद्र ब्यवहार गर्नुका साथै रसिद काट्न लगाएको बताउनु भयो । बाकें निकुञ्जको नियम मिचेको अरोप लगाउदै कर्मचारीले बसका सवारिलाई अभद्र ब्यवहार गरेको बताइएको छ । भुलबस बस बस रोकेकोले हामिलाई जान दिनु भन्दा कर्मचारीहरुले अनावश्यक रुपमा विवाद सृजना गर्दै रसिद काट्न बध्य बनाएका थिए ।

निकुञ्जका कर्मचारीहरुले हामी त मन्त्री सांसद र मेजरले गाडी रोकेको पाए छोड्दैनौ भन्दै धम्काएका थिए । बसमा सवार कपिलवस्तुको टोलिले निकुञ्जका कर्मचारीहरुमा नैतिक शिक्षाको कमि भएको बताएका छन । यता बांके राष्ट्रिय निकुञ्ज कार्यालयका प्रमुख प्रमोद भट्टराईले कर्मचारीले गलत ब्यवहार गरेको भए सत्यतथ्य पत्ता लगाएर कार्वाही गर्ने वताउनु भयो । प्रमुख भट्टराईले निकुञ्ज भित्र कुनै पनि सवारी साधन बिना अनुमति रोक्न नपाइने नियम रहेको छ तर अधिकांसले नियमको पालन नगरेलो पाइएको छ ।

हामिले सूचना दिदै निकुञ्जको संरक्षण गर्दै आएको उहाले बताउनु भयो । ।।।निकुञ्जको च्यात्तिएको सुचना बोर्ड ।। बांके राष्ट्रिय निकुञ्जको पुर्व पश्चिम राजमार्गमा लगाएको सूचना बोड्ले यात्रु झुक्किदै आएका छन । निकुञ्जको अधिकांस सुचना वोडहरु च्याटिएको छ । सूचना बोडहरु च्यात्तिएको बर्षौ बितेपनी यस तर्फ निकुञ्जको ध्यान जान नसकेको हो ।

सुचना वोड मर्मत तर्फ ध्यान नदिई यात्रुलाई समस्यामा पार्दै आएको पाइएको छ । च्यात्तिएको निकुञ्जको सुचनाबोड्ले गलत सन्देश दिएको पाइएको छ । निकुञ्जका कार्यालय प्रमुख प्रमोद भट्टराईले सूचना बोडको मर्मत सम्भार गर्ने कार्य जारी रहेको बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP