Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

विभिन्न ठाउँका दुर्घटनामा पाँच जनाकाे ज्यान गयाे

काठमाण्डाै – बिहीबार राति र शुक्रबार बिहान धादिङ, काभ्रे, दोलखा, कैलाली, कञ्चनपुर र बाँकेमा भएका सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको ज्यान गएको छ ।

धादिङको बेनीघाट रोराङ गाउँपालिका ५ चरौँदी पुलनजिकै शुक्रबार बिहान स्कुटरलाई पहिचान नखुलेको गाडीले ठक्कर दिँदा एक जनाकाे ज्यान गएकाे छ । गाडीले ठक्कर दिँदा स्कुटर चालक सोलुखुम्बुको मुक्ली गाउँपालिका १ घर भइ काठमाडौ बस्ने प्रकाश बस्नेतको ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै काभ्रेको पनौतीमा पर्खालमा मोटरसाइकल ठोक्किँदा धुलिखेल नगरपालिका १२ पस्कोटका सञ्जिव तामाङको ज्यान गएको छ ।

कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिका ५ काे चौरीमा जीपमा चढेर खेल्ने क्रममा ढालाले लागेर जनक चन्दका डेढ वर्षीय छोराको ज्यान गएको छ ।

यस्तै कञ्चनपुरको पुनर्वास नगरपालिका १० काे चकमेलीमा बिहीबार राति तीन जना चढेको मोटरसाइकल पल्टिँदा चालक धनगढी उपमहानगरपालिका ११ का शिवराज रानाको ज्यान गएको छ ।

रानाकाे उपचारको क्रममा प्रादेशिक अस्पताल धनगढीमा राति पौने १२ बजे ज्यान गएकाे हो । दुर्घटनामा घाइते भएका मोटरसाइकलमा पछाडि सवार २० वर्षीय लालबहादुर राना र २३ वर्षीय धनीराम रानाको अवस्था भने सामान्य रहेको छ ।

बाँकेको राप्ती सोनारी गाँउपालिका १ काे सिक्टा मोडमा पनि बिहीबार राति तीन जना सवार भे४प ६७४६ नम्बको मोटरसाइकल अनिन्यत्रित भएर पल्टिँदा एक जनाको ज्यान गएकाे छ भने अन्य दुई जना घाइते भएका छन् ।

ज्यान गुमाउनेमा मोटरसाइकलमा पछाडि सवार पुरुष रहेका छन् । गम्भीर घाइते भएका उनको उपचारको क्रममा नेपालगञ्ज मेडिकल कलेज कोहलपुरमा राती पौने ११ बजे ज्यान गएकाे हाे, उनकाे पहिचान भएकाे छैन ।

घाइते भएका मोटरसाइकल चालक बाँकेकै सोनारी गाँउपालिका ५ का ३० वर्षीय दिलबहादुर विक, पछाडि सवार अर्का सोनारी गाँउपालिका २ का विजयकुमार चौधरीको भने त्यही अस्पतालमै उपचार भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय कुसुमाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP