Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

विद्युत विकास विभागका महानिर्देशक देवलाई इपानद्वारा बधाई ज्ञापन

काठमाडौं, २२ साउन । विद्युत विकास विभागका महानिर्देशक सन्दीपकुमार देवलाई स्वतन्त्र ऊर्जा उत्पादक संस्था नेपाल इपानले बधाई ज्ञापन गरेको छ । आज विभागको कार्यालयमा पुगी इपानका पदाधिकारीहरुले बधाई ज्ञापन गर्दै सफल कार्यकालको शुभकामना व्यक्त गरेका छन् ।

बधाई लएपछि महानिर्देशक देवले आफू सधै ऊर्जा उत्पादकहरुसँगको समन्वयमा विद्युत उत्पादनमा सहजीकरण गर्न तत्पर रहेको बताए । विषम परिस्थितिमा जलविद्युत आयोगनामा परेको असरलाई गम्भीरतापूर्वक लिएको बताए ।

ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाई मन्त्रालय अन्तर्गत विद्युत विकास विभागमा सन्दीपकुमार देव हालै नियुक्त भएका हुन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP