Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

स्वर्ण जितेपछि भारतका निरज चोपडालाई नगद पुरस्कारको ओइरो

एजेन्सी, २४ साउन । टोकियो ओलम्पिकमा भारतका एकमात्र स्वर्ण पदक विजेता निरज चोपडालाई नगद पुरस्कारको ओइरो लागेको छ । ज्याभलिन थ्रोतर्फको स्वर्ण जितेका २३ वर्षीय चोपडालाई धमाधम नगद पुरस्कारको घोषणा हुन थालेको छ ।

पञ्जाबका मुख्यमन्त्री अमरिन्दर सिंहले २ करोड भारुको घोषणा गरेका छन् । हरियाणा राज्यको पानीपतस्थित खान्द्रा गाउँमा जन्मिएका चोपडा भारतीय सेनामा कार्यरत छन् ।

हरियाणाका मुख्यमन्त्री एम एल खट्टरले ६ करोड नगद पुरस्कार पाउने बताइसकेका छन् ।

भारतको क्रिकेटसम्बन्धी संस्था बीसीसीआईले १ करोड नगद पुरस्कार घोषणा गरिसकेको छ । चेन्नाई सुपर किंग्सले पनि एक करोड भारुको घोषणा गरेको छ । हवाई कम्पनी इन्डिगोले एक वर्षको निशुल्क यात्राको घोषणा गरेको छ ।

भारत सरकारबाट भारु ७५ लाख, मणिपुर सरकारबाट १ करोड, इन्डियन ओलम्पिक एशोशिएसनबाट ७५ लाख र इलान रिएल्टी ग्रुपबाट २५ लाखको घोषणा भइसकेको छ । उनलाई झण्डै १३ करोड भारु पुरस्कारको घोषणा भइसकेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP