Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

रिम्सविरुद्धको खेलमा मेस्सीले पीएसजीबाट डेब्यू गर्दै

काठमाडौं, १ भदौ । अर्जेन्टिनी स्टार खेलाडी लियोनल मेस्सीले पेरिस सेन्ट जर्मेन (पीएसजी)मा रिक्सविरुद्धको खेलबाट डेब्यू गर्ने भएका छन् । मेस्सी हालै स्पेनिस क्लब बार्सिलोनाबाट पीएसजीमा आएका थिए ।रिम्सविरुद्धको खेल आगामी अगस्ट २९ मा रिम्सकै घरेलु मैदानमा हुने छ । मेस्सीले हालै पीएसजीसँग दुई वर्षका लागी सम्झौता गरेका छन् ।

पीएसजीले अहिलेसम्म दुई खेल खेलीसकेको छ । मेस्सी अनुबन्धीत भएपछि पीएसजीले एक खेल खेलेको हो । तर, मेस्सी भने टीममा परेका थीएनन् । अब भने मेस्सीलाई पीएसजीको जर्सीमा खेलेको हेर्ने उनका फ्यानहरुको सपना पूरा भएको छ ।-

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP