Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

भलिवल प्रतियोगिता फाईनल : गलकोट र मणिमुकुन्द भिड्ने

माधव बेल्वासे
चन्द्रौटा,कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा आयोजित भलिवल प्रतियोगिताको वुधवार फाइनल खेल हुने भएको छ । फाईनलमा पुरुष तर्फ वाट गलकोट वाग्लुङ र मणिमुकुन्द क्लव विच प्रतिष्प्रधा हुने बताइएको छ । राईजिङ स्टार युवा क्लवको आयोजनामा आयोजित खेलमा तेस्रो स्थानको लागि पनि वुधवार विहान खेल हुने छ । जसमा आयोजक ए र एपिएफ विच प्रतिष्प्रधा हुने खेल संयोजक सैलेन्द्र पुनले बताउनुभयो । त्यस्तै महिला तर्फको खेलमा वुधवार नै लाफा समुह र एभरेष्ट क्लव भिडने जनाइएको छ । विहान ८ बजेदेखि खेल सुरु हुने जनाइएको छ । आज सम्म १९ वटा खेल सम्पन्न भएका छन् ।
प्रतियोगितामा पुरुष भलिबल तर्फ खुल्ला सहभागीतामूलक प्रतियोगितामा भाग लिन रुकुम, रोल्पा, तनहुँ , स्याङ्जा पर्वत लगायत जिल्लाका खेलाडी सहभागि भएका थिए । प्रतियोगितामा पुरुष तर्फ प्रथम पुरस्कार नगद रु १ लाख १ हजार, द्धितीय पुरस्कार ७१ हजार, तृतीय पुरस्कार ४१ हजार , सान्त्वना पुरस्कार नगद २१ हजार साथमा शिल्ड, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गर्नेछन । महिला तर्फ हुने प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद रु १० हजार , द्वीतीय हुने टिमले नगद रु ५ हजार प्राप्त गर्ने क्लवका अध्यक्ष प्रदिप थापाले बताउनुभयो । भोलि १ बजे पछि खेल कार्यक्रम समापन गरिने प्रचार प्रसार सम्योजक गम्भीर पुन (शिरीष)ले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP