Trending
flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत

इटलीमा भन्दा धेरै सङ्क्रमित भारतमा, २४ घन्टामा झण्डै १० हजारमा कोरोना पुष्टि

काठमाण्डौ – भारतमा पछिल्लो २४ घन्टामा अहिलेसम्मकै धेरै  कोरोना सङ्क्रमित थपिएका छन् ।

२४ घन्टामा ९ हजार ८ सय ८७ जना नयाँ सङ्क्रमित थपिएका र २ सय ९४ जनाको ज्यान गएको छ । भारतमा कुल सङ्क्रमितको संख्या २ लाख ३६ हजार पुगेको छ । १ लाख १४ हजार ७३ जना निको भएका छन् । भारतले हालसम्म ४५ लाख जनाको कोरोना परिक्षण गरेको छ ।

लकडाउन खुकुलो बनाउँदा सङ्क्रमितको संख्या थप बढ्ने अनुमान छ । विश्वभर कोरोनाका बिरामीको संख्याका आधारमा भारत छैठौं स्थानमा उक्लिएको छ । भारतमा इटलीमा भन्दा पनि धेरै सङ्क्रमित रहेका छन् । सङ्क्रमितको संख्याका आधारमा केहि दिन पहिले भारतले चीनलाई पनि उछिनेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP