इटलीमा भन्दा धेरै सङ्क्रमित भारतमा, २४ घन्टामा झण्डै १० हजारमा कोरोना पुष्टि

काठमाण्डौ – भारतमा पछिल्लो २४ घन्टामा अहिलेसम्मकै धेरै  कोरोना सङ्क्रमित थपिएका छन् ।

२४ घन्टामा ९ हजार ८ सय ८७ जना नयाँ सङ्क्रमित थपिएका र २ सय ९४ जनाको ज्यान गएको छ । भारतमा कुल सङ्क्रमितको संख्या २ लाख ३६ हजार पुगेको छ । १ लाख १४ हजार ७३ जना निको भएका छन् । भारतले हालसम्म ४५ लाख जनाको कोरोना परिक्षण गरेको छ ।

लकडाउन खुकुलो बनाउँदा सङ्क्रमितको संख्या थप बढ्ने अनुमान छ । विश्वभर कोरोनाका बिरामीको संख्याका आधारमा भारत छैठौं स्थानमा उक्लिएको छ । भारतमा इटलीमा भन्दा पनि धेरै सङ्क्रमित रहेका छन् । सङ्क्रमितको संख्याका आधारमा केहि दिन पहिले भारतले चीनलाई पनि उछिनेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP