Trending
राजनीति सिरोहियालाई तीन दिन हिरासतमा राख्‍न अदालतको अनुमति समाज महालक्ष्मी विकास बैंकद्वारा जेहेन्दार छात्रवृत्ति प्रदान आर्थिक कैलालीमा आलु उत्पादन बढ्यो समाज जलवायु परिवर्तन विशेषज्ञहरूको अन्तर्राष्ट्रिय संवाद शुरु राजनीति जसपा नेपालको केन्द्रीय समिति निर्वाचन कार्यतालिका तयार राजनीति कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ flash कपिलवस्तुमा ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किदा एकको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय पिकअप ट्रक खाल्डोमा खस्दा कम्तीमा १५ मजदुरको मृत्यु अपराध पशुपतिनाथको भेटी चोर्ने कोषकै कर्मचारी, आठ जना पक्राउ खेल फाइनल प्रवेशका लागि आज कोलकाता र हैदरावाद भिड्दै

महिला हिन्सा बिरुद्धको १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा मनाइयो

मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा भव्यताका साथ मनाइएको छ ।
“सरकारको प्रतिवद्धता मानव बेचविखन तथा ओसारपोसार नियन्त्रणमा हामी सबैको ऐक्यवद्धता” भन्ने नाराका साथ १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा रैली निकाली मनाइएको छ ।

अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृह,कृष्णनगर नगरपालिका,इप्रका कृष्णनगर,उधोग वाणिज्य संग कृष्णनगर,राष्ट्रिय मानव अधिकार प्रतिष्ठान तथा लायन्स क्लब कृष्णनगरको अयोजना र बिद्यालयहरुको सहकार्यमा कार्यक्रमलाई भब्यताका साथ मनाईएको छ । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि कृष्णनगर नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध काम गरिदै आएको संस्था अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृहलाई धन्यबाद दिदै यो अभियानमा नगरपालिकाको साथ सधै रहने प्रतिवद्धता जनाएका छन ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाकी उपप्रमुख शबनम खातुन,वडा न.२ का वडाध्यक्ष संजय गुप्ता, ईप्रका कृष्णनगर प्रहरी निरिक्षक प्रताप पौडेल, शस्सत्र प्रहरी,पत्रकार, दिनेश गुप्ता, बिद्यालयका शिक्षकहरुको, सहभागिता रहेको अफन्त नेपालका कपिलवस्तु जिल्ला संयोजक केश्वर विश्वर्कमाले जनाएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP