Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

महिला हिन्सा बिरुद्धको १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा मनाइयो

मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा भव्यताका साथ मनाइएको छ ।
“सरकारको प्रतिवद्धता मानव बेचविखन तथा ओसारपोसार नियन्त्रणमा हामी सबैको ऐक्यवद्धता” भन्ने नाराका साथ १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा रैली निकाली मनाइएको छ ।

अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृह,कृष्णनगर नगरपालिका,इप्रका कृष्णनगर,उधोग वाणिज्य संग कृष्णनगर,राष्ट्रिय मानव अधिकार प्रतिष्ठान तथा लायन्स क्लब कृष्णनगरको अयोजना र बिद्यालयहरुको सहकार्यमा कार्यक्रमलाई भब्यताका साथ मनाईएको छ । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि कृष्णनगर नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध काम गरिदै आएको संस्था अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृहलाई धन्यबाद दिदै यो अभियानमा नगरपालिकाको साथ सधै रहने प्रतिवद्धता जनाएका छन ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाकी उपप्रमुख शबनम खातुन,वडा न.२ का वडाध्यक्ष संजय गुप्ता, ईप्रका कृष्णनगर प्रहरी निरिक्षक प्रताप पौडेल, शस्सत्र प्रहरी,पत्रकार, दिनेश गुप्ता, बिद्यालयका शिक्षकहरुको, सहभागिता रहेको अफन्त नेपालका कपिलवस्तु जिल्ला संयोजक केश्वर विश्वर्कमाले जनाएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP