Trending
समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी समाज बाढी पहिरो तथा डुबान प्रभावित क्षेत्रमा कोरोनासँगै सरुवा रोगको जोखिम

महिला हिन्सा बिरुद्धको १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा मनाइयो

मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा भव्यताका साथ मनाइएको छ ।
“सरकारको प्रतिवद्धता मानव बेचविखन तथा ओसारपोसार नियन्त्रणमा हामी सबैको ऐक्यवद्धता” भन्ने नाराका साथ १३ औं राष्ट्रिय दिवस कृष्णनगरमा रैली निकाली मनाइएको छ ।

अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृह,कृष्णनगर नगरपालिका,इप्रका कृष्णनगर,उधोग वाणिज्य संग कृष्णनगर,राष्ट्रिय मानव अधिकार प्रतिष्ठान तथा लायन्स क्लब कृष्णनगरको अयोजना र बिद्यालयहरुको सहकार्यमा कार्यक्रमलाई भब्यताका साथ मनाईएको छ । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि कृष्णनगर नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले मानव बेचबिखन तथा ओसारपोसार विरुद्ध काम गरिदै आएको संस्था अफन्त नेपाल,शान्ती पुनस्र्थापना गृहलाई धन्यबाद दिदै यो अभियानमा नगरपालिकाको साथ सधै रहने प्रतिवद्धता जनाएका छन ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाकी उपप्रमुख शबनम खातुन,वडा न.२ का वडाध्यक्ष संजय गुप्ता, ईप्रका कृष्णनगर प्रहरी निरिक्षक प्रताप पौडेल, शस्सत्र प्रहरी,पत्रकार, दिनेश गुप्ता, बिद्यालयका शिक्षकहरुको, सहभागिता रहेको अफन्त नेपालका कपिलवस्तु जिल्ला संयोजक केश्वर विश्वर्कमाले जनाएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP