Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

काग्रेस पार्टि त्याग्दै ७ जना नेकपामा प्रवेश (फोटो फिचर)


दिपक के.सी.
कपिलवस्तु २ असार
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा नं. १ मा एक कार्यक्रमका विच नेपाली काग्रेस परित्याग गर्दै ७ जनाले नेकपामा प्रवेश गरेका छन शिवराज नगरपालिका वडा नं. १ नेकपा वडा कमिटिले आयोजना गरेको पार्टि प्रवेश कार्यक्रममा वडा नं. १ र ३ मा नेपाली काग्रेसको सक्रिय राजनिति गर्दै आएका उनीहरुले काँग्रेस त्याग गर्दै नेकपामा प्रवेश गरेका हुन ।


नेपाली काग्रेस त्याग गर्दै नेकपा प्रवेश गर्नेहरुमा शिवराज ३ हचुवाका झकमाया गिरी, कमला गिरी, दिपक विक, सागर विक, ऋषि विष्ट, खडक बहादुर विष्ट, पुरवान खड्का र शिवराज १ नयाँवस्ती दिपक आचार्य गरी ७ जना रहेको नेकपा वडा नं. १ वडा कमिटि अध्यक्ष खिम बिक्रम के.सी.ले बताउनु भयो ।

जनताको पार्टि र राष्ट्र निर्माण गर्ने एकमात्र पार्टि नेकपा भएको भन्दै उनीहरु नेकपामा प्रवेश गरेको उहाँले बताउनु भयो ।


नव प्रवेशीहरुलाई नेकपा जिल्ला कमिटि सचिवालय सदस्य सिवि गहतराज, शिराज नगर इन्चार्ज लंका बहादुर हमाल, शिवराज नगर अध्यक्ष दिनेश पुन,प्रदेश नं. ५ प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन कुमार के.सी., नेकपा प्रदेश विभाग सदस्य टिकाराम पौडेल, प्रदेश ५ उर्जा विकास सदस्य जिवलाल पौडेल, शिवराज नगर कमिटी सचिव जगत पौडेल, वडा नं. १ का अध्युक्ष जगत जिसी लगायतले टिका र खादा ओढाएर पार्टिमा प्रवेश गराएका थिए ।


नव प्रवेशीहरुलाई अब एक ढिक्का भएर देश निर्माण लाग्न र ढिलै भए पनि कम्युनिष्ट विचारलाई मनन गरी नेकपा प्रवेश गरेकामा कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेकपा जिल्ला कमिटि सचिवालय सदस्य सिवि गहतराजले बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्नु भयो ।

नव प्रवेशीले अब पार्टिको सिद्धान्त र नितिलाई आत्मसाथ गर्दै पार्टिलाई मजबुत बनाउन लाग्नु पर्ने शिवराज नगरकमिटी अध्यक्ष दिनेश पुनले बताउनु भयो ।


कार्यक्रममा नगर कमिटि सदस्य गंगा घर्ति, गणेश के.सी, लक्ष्मी हमाल टिका सुनार, रामबहादुर के.सी. लगायत वडा कमिटीका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP