Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

निगालीकोटमा आज पुर्णीमा उत्सव हुने

नारद कोहार
कपिलबस्तु, भाद्र २८
कनक मुनि बुद्धको जन्मस्थल निगालीकोटमा अशोका स्तम्भ भाद्र पुर्णीमा उत्सव हुने भएको छ ।
कनक मुनि बुद्धको सम्झनामा पञ्चाशिल ग्राहण र दिप प्रज्वलन गरी उक्त उत्सव मनाइने छ ।
“बुद्ध जन्मस्थाल लुम्बिनी जाऔं, शान्तिको सन्देश फैलाऔं” भन्ने मुल नाराका साथ लुम्बिनी भ्रमण बर्ष २०७६ लाई सफल बनाउन निगालीकोटमा रहेको अशोकस्तम्भमा भाद्र पुर्णीमा उत्सव शनिबार हुन लगेको हो ।


उत्सवमा प्रदेश नं. ५ का उद्योग, पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्री लीला गिरीको प्रमुख अतिथ्यता रहने छ । कार्यक्रम कपिलबस्तु नगरपालिकाको वडा नं. ६ निगालीकोटमा आयोजना गरीएको छ । सो कार्यक्रम कपिलबस्तु नगरपालिकाको सहयोग र प्रदेश नं. ५ का उद्योग, पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्रालयको आयोजनामा हुने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP