Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

निगालीकोटमा आज पुर्णीमा उत्सव हुने

नारद कोहार
कपिलबस्तु, भाद्र २८
कनक मुनि बुद्धको जन्मस्थल निगालीकोटमा अशोका स्तम्भ भाद्र पुर्णीमा उत्सव हुने भएको छ ।
कनक मुनि बुद्धको सम्झनामा पञ्चाशिल ग्राहण र दिप प्रज्वलन गरी उक्त उत्सव मनाइने छ ।
“बुद्ध जन्मस्थाल लुम्बिनी जाऔं, शान्तिको सन्देश फैलाऔं” भन्ने मुल नाराका साथ लुम्बिनी भ्रमण बर्ष २०७६ लाई सफल बनाउन निगालीकोटमा रहेको अशोकस्तम्भमा भाद्र पुर्णीमा उत्सव शनिबार हुन लगेको हो ।


उत्सवमा प्रदेश नं. ५ का उद्योग, पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्री लीला गिरीको प्रमुख अतिथ्यता रहने छ । कार्यक्रम कपिलबस्तु नगरपालिकाको वडा नं. ६ निगालीकोटमा आयोजना गरीएको छ । सो कार्यक्रम कपिलबस्तु नगरपालिकाको सहयोग र प्रदेश नं. ५ का उद्योग, पर्यटन वन तथा वातावरण मन्त्रालयको आयोजनामा हुने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP