Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

विजयनगर गाउँपालिकाले भव्यताका साथ मनायो वाल दिवस

राम प्रकट काेरी

कपिलवस्तु, भदौँ २९


सुनिश्चित बाल अधिकार, समृद्ध नेपालको आधार भन्ने मुल नाराका साथ विजयनगर गाउपालीकाले हरिबोध आधारभुत प्राथमिक विधालयमा भव्यताका साथ बाल दिवस मनाइएको छ । गाउपालिकाले बाल अधिकारको विषयमा वक्तृत्वकला र लोक नृत्य प्रतियोगीता आयोजना गरेर बाल दिवस २०७६ सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा विजयनगर गाउपालिका भित्रका माध्यमिक विध्यालय तहका ५ निम्न माध्यमिक तहका १० र प्राथमिक तहका ११ विध्यालय सहभागि भएका थिए र प्रत्येक विध्यालयबाट २÷२ जना विद्यार्थीको सहभागिता रहेको थियो ।
वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष तिलकराम कंडेलको अध्यक्षता विजयनगर गाउपालिका उप प्रमुख लक्ष्मी कुमारी चौधरीको प्रमुख आतिथ्यता मा सम्पन्न कार्यक्रममा वक्तृत्वकला प्रतियोगीता तर्फबाट माध्यामिकतहबाट प्रथम लौटन राम द्रौपती मा.वीका छात्र अरुण कुमार चौधरी दृतीय तर्फ दुधाधारी मा.वीकी छात्रा उमा सुनार र तृतीयमा नेपाल तारा मा. वीकी छात्रा सबिना सुनार त्यस्तै नि.मा.वि. तहबाट प्रथममा नेपाल तारा मा.विकी विपना काफ्ले द्धितीयमा आधारभुत विद्यालय नेवलागञ्जका छात्र विजय चौधरी तृतिय स्थान लौटन राम द्रोपदी देवीकी सुनिता चौधरी सफल हुनु भएको छ । लोक तथा नृत्यतर्फ प्रावि तहमा प्रथम पारा माउण्ट एकेडमी दोस्रोमा हरिबोध आधारभुत विद्यालय र तेस्रोमा नेपाल तारा मा.वि विजेता भएका छन । कार्यक्रम सञ्चालन शिक्षातर्फबाट शिवराज सुवेदीले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP