Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

विजयनगर गाउँपालिकाले भव्यताका साथ मनायो वाल दिवस

राम प्रकट काेरी

कपिलवस्तु, भदौँ २९


सुनिश्चित बाल अधिकार, समृद्ध नेपालको आधार भन्ने मुल नाराका साथ विजयनगर गाउपालीकाले हरिबोध आधारभुत प्राथमिक विधालयमा भव्यताका साथ बाल दिवस मनाइएको छ । गाउपालिकाले बाल अधिकारको विषयमा वक्तृत्वकला र लोक नृत्य प्रतियोगीता आयोजना गरेर बाल दिवस २०७६ सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा विजयनगर गाउपालिका भित्रका माध्यमिक विध्यालय तहका ५ निम्न माध्यमिक तहका १० र प्राथमिक तहका ११ विध्यालय सहभागि भएका थिए र प्रत्येक विध्यालयबाट २÷२ जना विद्यार्थीको सहभागिता रहेको थियो ।
वडा नम्बर ४ का वडा अध्यक्ष तिलकराम कंडेलको अध्यक्षता विजयनगर गाउपालिका उप प्रमुख लक्ष्मी कुमारी चौधरीको प्रमुख आतिथ्यता मा सम्पन्न कार्यक्रममा वक्तृत्वकला प्रतियोगीता तर्फबाट माध्यामिकतहबाट प्रथम लौटन राम द्रौपती मा.वीका छात्र अरुण कुमार चौधरी दृतीय तर्फ दुधाधारी मा.वीकी छात्रा उमा सुनार र तृतीयमा नेपाल तारा मा. वीकी छात्रा सबिना सुनार त्यस्तै नि.मा.वि. तहबाट प्रथममा नेपाल तारा मा.विकी विपना काफ्ले द्धितीयमा आधारभुत विद्यालय नेवलागञ्जका छात्र विजय चौधरी तृतिय स्थान लौटन राम द्रोपदी देवीकी सुनिता चौधरी सफल हुनु भएको छ । लोक तथा नृत्यतर्फ प्रावि तहमा प्रथम पारा माउण्ट एकेडमी दोस्रोमा हरिबोध आधारभुत विद्यालय र तेस्रोमा नेपाल तारा मा.वि विजेता भएका छन । कार्यक्रम सञ्चालन शिक्षातर्फबाट शिवराज सुवेदीले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP