Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

शिवराज नगरपालीका विरुद्ध भण्डाफोर


कृष्ण गैरे

कपिलवस्तु
शिवराज नगरपालीकाले ज्यादती गरेको आरोप लगाउदै नागरिक अगुवाहरुले चन्द्रौटामा सभा सम्पन्न गरेका छन । शिवराज नगरपालीकाको कार्यालय अगाडी नागरिकहरुले नगरपालीकाले गरेका गलत कार्यहरुको भण्डाफोर गरेको जनाएका छन । नगरपालीकाले आफनो भवन व्यक्तिले जग्गा दान गर्दा पनि सार्वजनीक जग्गामा भवन वनाउन लागेको भन्दै असन्तुष्ट भएका हुन ।
नागरिकले जग्गा दिदा दिदै पनि नगरपालीकाले सार्वजनीक जग्गा हडपेर भवन वनाउनु गलत भएको स्थानीय हरि पोख्रेलले वताउनुभएको छ । नागरिकका मुद्धामा नगरपालीकाले कुनै चासो नदिएर एकलौटी ढंगले अगाडी वढेको पोख्रेलले आरोप लगाउनुभएको छ ।


शिवराज नगरपालीकाका विकासे काममा नितिगत भष्टाचार भईरहेको भन्दै त्यसको स्थानीय स्तरवाटै विरोध हुनुपर्ने समाजवादी पार्टिका नगर अध्यक्ष कृष्णकुमार चौधरीले वताउनुभएको छ । नगरपालीकाले अन्य राजनैतिक दलहरु संग सहकार्य नगरी दम्भका साथ अगाडी वढेको राजपा केन्द्रीय सचिव रवीदत मिश्रले आरोप लगाउनुभएको छ ।
सार्वजनीक जग्गामा वन्न लागेको शिवराज नगरपालीकाको भवन निर्माणमा रोक लगाउन माग गर्दै जिल्ला अदालत कपिलवस्तुमा मुद्धा समेत दायर भएको छ । केहिदिन अघि नगरपालीकाले तोकेको ठाउमै कार्यालयको भवन निर्माणको माग गर्दै त्यस क्षेत्रका नागरिकहरुले नगर प्रमुख नेत्रराज अधिकारी समक्ष ज्ञापन पत्र वुझाएका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP