Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

शिवराज नगरपालीका विरुद्ध भण्डाफोर


कृष्ण गैरे

कपिलवस्तु
शिवराज नगरपालीकाले ज्यादती गरेको आरोप लगाउदै नागरिक अगुवाहरुले चन्द्रौटामा सभा सम्पन्न गरेका छन । शिवराज नगरपालीकाको कार्यालय अगाडी नागरिकहरुले नगरपालीकाले गरेका गलत कार्यहरुको भण्डाफोर गरेको जनाएका छन । नगरपालीकाले आफनो भवन व्यक्तिले जग्गा दान गर्दा पनि सार्वजनीक जग्गामा भवन वनाउन लागेको भन्दै असन्तुष्ट भएका हुन ।
नागरिकले जग्गा दिदा दिदै पनि नगरपालीकाले सार्वजनीक जग्गा हडपेर भवन वनाउनु गलत भएको स्थानीय हरि पोख्रेलले वताउनुभएको छ । नागरिकका मुद्धामा नगरपालीकाले कुनै चासो नदिएर एकलौटी ढंगले अगाडी वढेको पोख्रेलले आरोप लगाउनुभएको छ ।


शिवराज नगरपालीकाका विकासे काममा नितिगत भष्टाचार भईरहेको भन्दै त्यसको स्थानीय स्तरवाटै विरोध हुनुपर्ने समाजवादी पार्टिका नगर अध्यक्ष कृष्णकुमार चौधरीले वताउनुभएको छ । नगरपालीकाले अन्य राजनैतिक दलहरु संग सहकार्य नगरी दम्भका साथ अगाडी वढेको राजपा केन्द्रीय सचिव रवीदत मिश्रले आरोप लगाउनुभएको छ ।
सार्वजनीक जग्गामा वन्न लागेको शिवराज नगरपालीकाको भवन निर्माणमा रोक लगाउन माग गर्दै जिल्ला अदालत कपिलवस्तुमा मुद्धा समेत दायर भएको छ । केहिदिन अघि नगरपालीकाले तोकेको ठाउमै कार्यालयको भवन निर्माणको माग गर्दै त्यस क्षेत्रका नागरिकहरुले नगर प्रमुख नेत्रराज अधिकारी समक्ष ज्ञापन पत्र वुझाएका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP