Trending
flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी

गण्डकी प्रदेशका थप २० जनामा कोरोना संक्रमण

गण्डकी प्रदेशमा थप २० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ । गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयले प्रदेशका ७ जिल्लामा थप संक्रमण पुष्टि भएको जनाएको हो ।
संक्रमित हुनेमा तनहुँका १, म्याग्दी, बाग्लुङ र गोरखाका २–२, नवलपरासीपूर्वका ४ र कास्कीका ४ जना गरी २० जना रहेका छन ।
नवलपरासीपूर्वका सबै संक्रमितलाई आइसोलेसन कक्षमा राखिएको र अन्य जिल्लाका व्यक्तिलाई सम्बन्धित जिल्लामा रहेका आइसोलेसनमा राख्ने तयारी भइरहेको निर्देशनालयका निर्देशक डा विनोदविन्दु शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

योसँगै गण्डकी प्रदेशमा संक्रमितको संख्या १ हजार १ सय ४९ पुगेको छ भने निको हुनेको संख्या ३ सय ८६ पुगेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP