Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

बाणगंगा मिनिरल वाटर भित्र किरा भेटियो

कपिलवस्तु १ असोज


कपिलवस्तुको बाणगंगा नगरपालिका स्थित बाणगंगा प्रशोधित पिउने पानीको एक लिटर बोत्तल भित्र किरा भेटिएको छ । बाणगंगा नगरपालिका को चार नम्बर चोकमा विक्रीका लागि राखिएको एक पसलबाट २०१९ मे मा उत्पादन गरि शिलबन्दी भएको उक्त प्रशोधित पानी भित्र किरा भेटिएको हो । मंगलबार बुटवलमा उपचार गराउन गएका कृष्णनगर नगरपालिका ५ का सुनिल उपाध्यायले चार नम्बर चोकबाट किनेका ३ बोत्तल पानी मध्ये एउटामा किरा भेटेका थिए । लगत्तै उनले उक्त किराको बोत्तल लिएर शिवराज अनलार्ईनको कार्यालय बहादुरगंजमा आई पानी उद्योगले गरेको लापरवाही बारे समाचार प्रकाशन गर्न आग्रह गरेका थिए ।

आफुलाई जिल्लाकै उच्च प्रविधिबाट पानी प्रशोधन गरि स्वस्थ्य तथा स्वच्छ पानी वितरणको दाबी गर्ने बाणगंगा फुड एण्ड वेभरेज प्रालि लाई खाद्य सुरक्षा ऐन तथा उपभोक्ता संरक्षण ऐन २०७५ अनुसार कारवाही गर्न उपभोक्ता उपाध्यायले माग गरेका छन् । स्वास्थ्य संग खेलवाड गर्ने अधिकार कसै संग नरहेको बताउदै चरम लापरवाही गर्ने पानी उद्योगलाई हदै सम्मको कारवाहीको माग उपभोक्ताले गरेका छन् । ईलाका प्रशासन कार्यालय चन्द्रौटा कपिलवस्तुले उपभोक्ताले प्रमाण सहित उजुरी दिएमा खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण कार्यालय मार्फत आवश्यक कारवाही अघि बढाउन सकिने जनाएको छ । ईलाका प्रशासन कार्यालयका प्रमुख अमरराज शर्माले लिखित उजुरी आए कारवाही गरिने बताउनुभयो । शिलबन्दी उक्त बोत्तल शिवराज अनलाईनको पत्रिकामा सुरक्षित रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP