Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

बाणगंगा मिनिरल वाटर भित्र किरा भेटियो

कपिलवस्तु १ असोज


कपिलवस्तुको बाणगंगा नगरपालिका स्थित बाणगंगा प्रशोधित पिउने पानीको एक लिटर बोत्तल भित्र किरा भेटिएको छ । बाणगंगा नगरपालिका को चार नम्बर चोकमा विक्रीका लागि राखिएको एक पसलबाट २०१९ मे मा उत्पादन गरि शिलबन्दी भएको उक्त प्रशोधित पानी भित्र किरा भेटिएको हो । मंगलबार बुटवलमा उपचार गराउन गएका कृष्णनगर नगरपालिका ५ का सुनिल उपाध्यायले चार नम्बर चोकबाट किनेका ३ बोत्तल पानी मध्ये एउटामा किरा भेटेका थिए । लगत्तै उनले उक्त किराको बोत्तल लिएर शिवराज अनलार्ईनको कार्यालय बहादुरगंजमा आई पानी उद्योगले गरेको लापरवाही बारे समाचार प्रकाशन गर्न आग्रह गरेका थिए ।

आफुलाई जिल्लाकै उच्च प्रविधिबाट पानी प्रशोधन गरि स्वस्थ्य तथा स्वच्छ पानी वितरणको दाबी गर्ने बाणगंगा फुड एण्ड वेभरेज प्रालि लाई खाद्य सुरक्षा ऐन तथा उपभोक्ता संरक्षण ऐन २०७५ अनुसार कारवाही गर्न उपभोक्ता उपाध्यायले माग गरेका छन् । स्वास्थ्य संग खेलवाड गर्ने अधिकार कसै संग नरहेको बताउदै चरम लापरवाही गर्ने पानी उद्योगलाई हदै सम्मको कारवाहीको माग उपभोक्ताले गरेका छन् । ईलाका प्रशासन कार्यालय चन्द्रौटा कपिलवस्तुले उपभोक्ताले प्रमाण सहित उजुरी दिएमा खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण कार्यालय मार्फत आवश्यक कारवाही अघि बढाउन सकिने जनाएको छ । ईलाका प्रशासन कार्यालयका प्रमुख अमरराज शर्माले लिखित उजुरी आए कारवाही गरिने बताउनुभयो । शिलबन्दी उक्त बोत्तल शिवराज अनलाईनको पत्रिकामा सुरक्षित रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP