Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

दुई बिद्यार्थी समाजको एकता अधिबेशन तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा

टोकियो

जापानमा अध्यनरत नेपाली बिधार्थिहरुको साझा संस्था नेपाली बिधार्थी समाज जापान र नेपाल जापान बिधार्थी समाज संस्थालाई एकता गर्ने समझदारी गर्दै एकता अधिबेसनको घोषणा गरि कार्यक्रम को तयारी पुराभएको जनाएकोछ ।

कार्यक्रम नागोयाको नागोयासी नाकाकु साननोमारु १.७.२ ओकाकाइकान मिटिङ हल सियाकुस्यो एकि नजिकै एकता अधिबेसनको अवसरमा आपतकालीन राहतकोष निर्माणको लागि सांस्कृतिक कार्यक्रम मा कलाकारहरु प्रदेशी गायक सुर्य खड्का ,सुशील ज्ञवाली श्याम शितल श्रेष्ठ साथमा नवपप गायक सालिन लामाको साथमा बेजोड प्रस्तुति रहने एकता अधिबेसन संयोजक चेतन पौडेल ले जानाकारी दिनुभयो ।

एकता अधिबेशनका सह संयोजक तेज प्रसाद गुरुङ ले सबैलाई प्रचार गरिसकेको भए पनि कुनै कारण बस नपुगेको भए यही संचार माध्य बाट कार्यक्रम उपस्थित भैदिनुहुन अनुरोध गर्नु भएकोछ । कार्यक्रम को सम्पुर्ण तयारी पनि पुराभएको एकता अधिबेशनका सदस्य कृष्ण भुसाल ले जानकारी दिनु भएयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP