Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

दुई बिद्यार्थी समाजको एकता अधिबेशन तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमको तयारी पुरा

टोकियो

जापानमा अध्यनरत नेपाली बिधार्थिहरुको साझा संस्था नेपाली बिधार्थी समाज जापान र नेपाल जापान बिधार्थी समाज संस्थालाई एकता गर्ने समझदारी गर्दै एकता अधिबेसनको घोषणा गरि कार्यक्रम को तयारी पुराभएको जनाएकोछ ।

कार्यक्रम नागोयाको नागोयासी नाकाकु साननोमारु १.७.२ ओकाकाइकान मिटिङ हल सियाकुस्यो एकि नजिकै एकता अधिबेसनको अवसरमा आपतकालीन राहतकोष निर्माणको लागि सांस्कृतिक कार्यक्रम मा कलाकारहरु प्रदेशी गायक सुर्य खड्का ,सुशील ज्ञवाली श्याम शितल श्रेष्ठ साथमा नवपप गायक सालिन लामाको साथमा बेजोड प्रस्तुति रहने एकता अधिबेसन संयोजक चेतन पौडेल ले जानाकारी दिनुभयो ।

एकता अधिबेशनका सह संयोजक तेज प्रसाद गुरुङ ले सबैलाई प्रचार गरिसकेको भए पनि कुनै कारण बस नपुगेको भए यही संचार माध्य बाट कार्यक्रम उपस्थित भैदिनुहुन अनुरोध गर्नु भएकोछ । कार्यक्रम को सम्पुर्ण तयारी पनि पुराभएको एकता अधिबेशनका सदस्य कृष्ण भुसाल ले जानकारी दिनु भएयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP